angel farlı hali kendim yaptım corsa gsi

aduken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla tebrik ederim. 600 ytl verip hazır far almakmı, yoksa 30 ytl verip biraz emek vermek mi? inşallah uzun ömürlü olurlar. güle güle kullan.

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı calısmayı yapacak tım farlar cizgili olmas dediler şimdi opelparcaci.com die bi site var orda corsa b nin siyah tabanlı düz cam farını buldum 55 ytl onlardan alıp içine de neon angel koyacam. inş bi kaç haftaya yapacam yapınca resimlerini koyarım ayrıca samsun da farların içini boyama ve neon angel takmaya 200 ytl istiolar

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten güzel çalışma yapmışın emeklerine sağlık :good:

ualevent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burakopel' Alıntı:
bende aynı calısmayı yapacak tım farlar cizgili olmas dediler şimdi opelparcaci.com die bi site var orda corsa b nin siyah tabanlı düz cam farını buldum 55 ytl onlardan alıp içine de neon angel koyacam. inş bi kaç haftaya yapacam yapınca resimlerini koyarım ayrıca samsun da farların içini boyama ve neon angel takmaya 200 ytl istiolar

resimde görülen farlar çizgili olanlar bende düşünüyorum düz olanlardan almayı

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı arkadaslar boyamak yada angel için corsa b lerin farını açtıklarında, tekrar mika ile kapatıyorlar.Hatta bir arkadas pazar yerinde corsa b için siyah zeminli far satıyordu, o da mika ile kapatılmış.Düz far camı yerine Mika nasıl olur acaba? Belki silikonlamak daha kolay olabilir mi, ben sadece netliğinden endişe ederim, sonuçta bahsettiğimiz far...

ysnyldz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullan emeğine sağlık güzel araç güzel olmuş +8