angel far ve sis farları görünüm

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar

hayırlı olsun allah utandırmasın bunlar beyazmı banamı oyle geliyor bende beyaz yaptırmak istiyoorum
alıcam bu ara angel eye hella ama nerde bulcam

saolasın.

ampulleri farları alırken ben beyaz almıştım. içlerindekini çıkarıp beyazları taktık. farı nerden alırsan ampulleride bulabilrsin rahatlıkla..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konu sonradan çok ilgi görmeye başladı :) Yaz geliyor millet fara ampule heves sarıyor ufaktan. Kışın hareketli değildi bu kadar :)

sbozyer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu angel farların çiftini 300 e nasıl alıyorsunuz ya Bodrum'da tanesi 400 TL ben 2001 vectra ya taktırmak istedim adam tanesini 350 den aşağıya inmedi

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın.

ampulleri farları alırken ben beyaz almıştım. içlerindekini çıkarıp beyazları taktık. farı nerden alırsan ampulleride bulabilrsin rahatlıkla..

numaramı werim istersen bana bi yardımcı ol yada bi yer tawsiye edermisiniz ben bostancıda hakan abiden alıyoor estremo fiat soramadım daha gitmek lazım ama hella nerden bulcaz stoplarım sonar onudamı sonar alsam buhar fln yapıyoormu

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar hk.

numaramı werim istersen bana bi yardımcı ol yada bi yer tawsiye edermisiniz ben bostancıda hakan abiden alıyoor estremo fiat soramadım daha gitmek lazım ama hella nerden bulcaz stoplarım sonar onudamı sonar alsam buhar fln yapıyoormu

cevapladım kardeşim bakarsın.

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar hk.

Bu angel farların çiftini 300 e nasıl alıyorsunuz ya Bodrum'da tanesi 400 TL ben 2001 vectra ya taktırmak istedim adam tanesini 350 den aşağıya inmedi

araştırmadım ama fiyat olarak vectra farklı olabilir belki. ama corsalarınki 300-350 tl çifti.. birde bodrum-istanbul fiyat bakımından farklıdır belki. araştırmak lazım

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın.

açtırdın yani farları