angel far ve sis farları görünüm

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
folyoda olabilir evet güzel görünür ama biraz riskli olduğunu düşünüyorum yan taraf için, en ufak bir sürtmede yada el altında fazla olduğu için en ufak bir kazada açılma olacak ve sırıtacağını düşünüyorum ben, ondan sonra bir daha yaptırmak lazım.. ama tabi filmlerin dayanıklığı ne kadar bilemiyorum..

dayanıklı folyo + iyi bi işçilikle pek bi sıkıntı yaratıcağını zannetmem trafikte komple folyo kaplı bissürü araç var sonuçta :)

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
folyo

dayanıklı folyo + iyi bi işçilikle pek bi sıkıntı yaratıcağını zannetmem trafikte komple folyo kaplı bissürü araç var sonuçta :)

doğru diyosun var trafikte ama benim aklıma fazla yatmıyo onu demek ıstedım kardeşim.. folyo yaptıracağıma aracın diğer
eksik taraflarını yaptırmayı yeğlerim..

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Folyo Yaptırmak istiyorsan ilk basta siyah plastik olan zeminleri boyatman gerekiyor.Yoksa Folyo Tutmuyormus kısa surede atarmıs.Sahsen bende on arka tampon ve yan cıtaları kaplatcaktım bana verilen cevap buydu onun yerine boyatcaz en kısa zamanda..

Ve Farlarında Guzel olmus kardes.

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi çıtaları komple söktürüp boyatmak ama onuda kımse ıstemıyor boya olacak dıye.. ben bu şekilde devam edeceğim. ilerde kafamıza ne eserse öle yaparız artık..

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş maşallah. hocam bende sis taktırmak istiyorum nasıl oluyor bilgi verirmisin

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis

kardeşim öncelikle sis far bölümü olan panjur alman gerekiyor. netten araştır 30 tl civarıydı en son. sis farlarıda tanesi 50 tl idi ben aldığımda. en son olarakta bir elektrikçi bulup tesisat çektirdinmi tamamdır.

netten panjuru bulamazsan yaz ben yardımcı olurum.