angel far ve sis farları görünüm

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın...

camlarıda film yaptırdım onlarında fotosunu çekip koyacağım yakında..
1-2 tane eksiği kaldı aracın sırayla yaptırmayı düşünüyorum 3.5 cm lik yaylar ve arka led stoplar onlarıda yaptıkmı daha başka bişeye gerek yok
hocam başka bişeye gerek yok demişsin ama görüceksin bak herşey bitti mi başka şeyler daha çıkıyor ortaya,şunuda yapsam daha güzel olur vb.
ben en başta xenon dan başladım işe,sonra ses sistemi,sonra cam film mi,sonra jant,sonra stopları şeffaf yaptım vb.,,,bunları yaparken başka bişeye gerek yok diyerek yaptım ama yenisi çıkıyor ortaya:)

yeni resimleri bekliyoruz...

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en az 10 kere niyetlendim bu angel işine hep bi sorun çıkarır diye durdum. buğu, far ayarı, mercek kalitesizmiş vs.. bu 11. niyetlenişim bakalım ne olacak :) şimdi hiç buğu yapmayan ayarı tam olan sağlam farlardan olmakta var.

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar

bendede aynı farlardan var muhtemelen üst kısımdaki klips yerlerinden hava alıyor.. Oralara siyah silikon takviye edersenz buhar srunu olmaz tabii alt taraflardaki kendi silikonu hava alacak yer bırakmıyorsa..

tamam saolasın
şimdiye kadar problem cıkarmadı ama tavsiyen aklımda buhar yaparsa uygularım.

onurakalin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende o kadar yol tepip gittim aksoy tuninge hem angelları hemde şeffaf stopları takım olarak alacaktım ama ordaki arkadaşın (kimdi bilmiyorum) ilgisiz davranışı ve iki kişiye birden cevap vermeye çalışmasıından dolayı ben alışveriş yapmadım.
300 lıraya başka bir yerden aldım.
aslında GSİ larda takılan sıyah olan stoplarda varmış ama nerden bulunur bilemiyorum onun araştırmasını yapmadım daha oda bakılabilir dediğin gibi.

siyah stoplar opel opserlerde var sipariş veriyorsun bi güne getiriyorlar orjinal gsi siyah stoplar 250 tl civarı

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka stoplarda değişmesi gerekicek kıskançlık çıkmasın sonra :)
calarda film yoksa film yapılabilir , jantlar değiştirilebilir , araba yere yakınlaştırılabilir ileriye dönük olarak bunlar yapılabilir :)
ufak tefek olsun araba şık olsun diyorsanız eğer bunları bi gözden geçirin derim :)
bagaj kapağındaki yazılar kaldırılabilir , ön logo iptali v.s liste uzar gider :D

berkann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin, güzel olmuş :) sisleri nerede ne kadara yaptırdınız ?

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a abi angelları takarken tampon söküldü heralde değil mi??? yoksa basit bişey mi kendimiz de yapabilirmiyiz? bende şimdi Junyan marka sipariş verdim...

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değişiklikler

arka stoplarda değişmesi gerekicek kıskançlık çıkmasın sonra :)
calarda film yoksa film yapılabilir , jantlar değiştirilebilir , araba yere yakınlaştırılabilir ileriye dönük olarak bunlar yapılabilir :)
ufak tefek olsun araba şık olsun diyorsanız eğer bunları bi gözden geçirin derim :)
bagaj kapağındaki yazılar kaldırılabilir , ön logo iptali v.s liste uzar gider :D

evet arka stoplar değişmesi lazım..camları yaptırdım ön arka film..3.5 luk yay da takıcaz sırada o var...ama yazı iptalleri değilde yanlardaki çıtaları kaldırmayı düşünüyorum...

yorum için saolasın..