Angel Far Hakkında

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda başka forumlarda da bilgi istedim ancak kesin bir sonuç alamadım. Far içinde buhar oluşup , halkaların sönmesi yada zayıf yanması ihtimali var mı ? Varsa bu halkalar değiştirilebiliyor mu ?

bahsettiğin bütün ihtimaller var

manisa merkezden misin bu arada.

Kadett_Tarık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silikon far camı ve arka kapağın birleştiği yere sıkılır,ampul yuvasının genişletilmesi ile alakalı bişey değiş su alması. hava tahliye sibopları yerinde olsun silikondaiyi çekilmiş olsun su falan almaz.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
silikon far camı ve arka kapağın birleştiği yere sıkılır,ampul yuvasının genişletilmesi ile alakalı bişey değiş su alması. hava tahliye sibopları yerinde olsun silikondaiyi çekilmiş olsun su falan almaz.
öncelıkle kendınızı uye arşivınde formata uygun tanıtınız forum kuralıı;)
farın etrafına farla camın bırlestıgı aralık kalan kısım sılıkonlanıyo duya sılıkona gerek yok hava tahlıyesı var ordan nem yapmaz zaten ;)

Kadett_Tarık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelıkle kendınızı uye arşivınde formata uygun tanıtınız forum kuralıı;)
farın etrafına farla camın bırlestıgı aralık kalan kısım sılıkonlanıyo duya sılıkona gerek yok hava tahlıyesı var ordan nem yapmaz zaten ;)

hatırlatman için teşekkürler arkadaşım senin astra g içinde hertürlü yedek parça ve aksesuar elimizde var hertürlü yardımcı oluruz :)

uhdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, bende bir turlu karar veremedim suanda var olan orjinal mercekli farlari acip cevresine angle eye taktirtmak istiyorum. bir cok kisi ile fikir alisverisinde bulundum genelde taktirtmamam gerektigi yonunde yazilarla karsilasiyorum hep. bende 2007 astra h gtc var internette bircok sitede angle eye halkalari gordum ancak capini bilmedigim icin farlarin onlarida siparis veremiyorum. gordugum kadariyla burak kullaniyor ve memnun. aracida hos gorunuyor. ogrenmek istedigim farlari actirip bu halkalari taktigimda problem olacak mi buhar disinda? ve ileride sikilirsam yada bir sorun yasarsam sokme durumum yok mu?