anfi-comp. seçimi yardım.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelıkle gule gule dınle. dedıgın ses genellıkle tesısatlı cogu arabada olur cok fazla kafanı takma ona. bu parazıt gerek crosover ların konumu gerek kabloların gıdıs yolları olsun bır cok seyden yapabılıyor....

önce emniyet kemerini söktü. bağlayamamış demekki sonra buradan şase almış bu yeterli mi?
f10036.jpg

buda koltuğun altındaki kablolaarın hali. kırmızıyla mavi birarada normal mi?

f10035.jpg

bugün teker teker baktım sadece tweterlardan geliyor. arka koltuktan duyulmuyor ve sesi açınca parazitte artmıyor allahtan. belkide crosoverdan bilmiyorum. arkadan duyulmayınca rahatladım biraz. müzik varken problem yok. kullanmadığımızda teybi kapatıcaz artık.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gule gule Kullanın.Ama Emin oLun ileride bu bass yetmeyecek :)

araba küçük olduğundan sanırım çok etkili. fevzinin fikriyle pandizotu takınca daha hoş gelmeye başladı bas tatlı tatlı :)

bu tatlılık artarak devam ederse:)
bası besleyemiyorum zaten. bi anfiyle verim artar gibi.
tahrik etmeyin beni. böyle tam istediğim kıvamda :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emnıyet kemerının ordakı vıda boyalı oldugu ıcın tam şase görevi görmedıgı ıcın parazıt sesı yapabılıyor bende de öğle idi. elektrık ve ses kabloları koltugun altında böyle biçimsiz duruyorsa baglattıgınız kişi ye ben usta demem.... bari o kabloları koltugun altına dogru dosemenın altına saklayabılırsınız....

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi koltuğun altında o kablolar varken oturdun mu sen hiç arka koltuğa. Zaten normalde minderi ince olduğu için altta da kablolar olunca rahatsız ediyor :) Bizzat uzun yolda başıma geldi :)

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ses sadece şarkı geçişlerinde ön tarafta otunlara belli oluyor. takmıyorum artık ama yolum düşerse şaseyi değiştireyim. adam son saatlerde baştan savmış demekki. ben halledeyim kablolarıda.
koltuğun altında kırmızı mavi yanyana durmasının sakıncası var mı?

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baştan ayrı çekiyosun sonradan yine yanyana duruyor. Hemde 2-3 kat sarılı şekilde. Bence mantıksız. Abi sen o kabloları koltuğun altından al tam kenarlardan geçir direk bagajın içine yolla. Stepne üzerindeki kaplamayı kaldır altına sür birbirinden ayrı şekilde orda dursunlar. Koltuğun altında dediğim gibi oturanı da rahatsız ediyor..