Android 4.0 !!!

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Android 4.0 !!!

aracı alalı 7 ay oldu hala bekliyoruz bu bekleyiş ne zaman bitecek bilemiyorum

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ram 1gb olması iyi ancak şöyle diyim sürüm desteğinde sıkıntı yaşama ihtimali var.4.0 iyi güzel ama ramle birleşince sorun yaratıcaktır 1gb ile.Biraz daha bekleyin derim stabilliği ve rami daha yüksek aletlerin çıkmasını.

Ama şu ayrıntı var fiyatı bana çok ucuz geldi.İnternette iyi araştırma gerekir böyle ürün almadan önce kargo ücreti size ait olucak gümrük sıkıntısı çıkabilir.En iyisi beklemek türkiyeden almak.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tr'ye gelınce fıyatı 1700'den aşağı olmaz;ve bence navı ıcın bu fıyatlar fazla androıd ozellıklerın bır cogunu arac ıcınde kullanmayacaksınız zaten amacınız navıgasyon kullanımı , video seyredebılmek ,gerı görüş kamerası daha iyi bir ses çıkışı  ve araç ıcınde güzel bır goruntuyse 800lük navılerde gayet guzel iş yapıyor.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Tr'ye gelınce fıyatı 1700'den aşağı olmaz;ve bence navı ıcın bu fıyatlar fazla androıd ozellıklerın bır cogunu arac ıcınde kullanmayacaksınız zaten amacınız navıgasyon kullanımı , video seyredebılmek ,gerı görüş kamerası daha iyi bir ses çıkışı  ve araç ıcınde güzel bır goruntuyse 800lük navılerde gayet guzel iş yapıyor.
vallahi kardeş servise gidip sırf garantisi olacak diye dandik necvoxa (ben 1000 tl den fazla vermem) 1700 tl vereceğime gider bu cihaza 1700 tl veriririm kişisel görüşüm

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
vallahi kardeş servise gidip sırf garantisi olacak diye dandik necvoxa (ben 1000 tl den fazla vermem) 1700 tl vereceğime gider bu cihaza 1700 tl veriririm kişisel görüşüm

Garantinin iptal oldugu falan yok öyle bır sey yapamazlar için rahat olsun, sadece akunde falan sıkıntı olursa sorun cıkarabılırler yanı elektronık aksamda belkı sıkıntı olur ,androıd tabıkı daha guzel ama ne gerek 1000tl fazla vermeye ben 750 tlye taktırdım tüm ısteklerımı karsılıyor; yanı arabada ınternete ne kadar gıreceksın kı ya da ıslemcı hızlı olsa ne olur zaten yaptıgın muzık acmak vıdeo acmak benım cıhazın daha takıldıgını görmedım ama secım senın tabıkı.