anahtar ile cam açıp kapama

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kafayı yicem vallahi.Servise gitsek kesin beceremezler de yine bi deniyim ben h.sonu filan :)

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugun servise gittim abs kapagı falan degisecekmiş kampanyadan camlarıda sordum dedim anahtardan camlar kapanıyor ama acılmıyor bazı modellerde var hemde benım aracımla aynı dedim serviste bana yaparız ama bazen bir fonksiyonu yapınca digeri gidiyor mesela camları anahtrdan acma programını yukleriz bakarsın sisler gider elektirikle ilgili bir yer calısmayabilir dediler bende kalsın o zaman dedim zaten lazım degil önemli olan kapanması oda bence mevcut durum bu işte serviste yaptırmayı dusunen arkadslar bunları göz önunde bulundursun camları acalım derken baska bir yerden olmasın

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslnda ozellikle yaz günü acmak cok onemli...ben olsam riske girerdim ki sanırım haftaya giricem :) bildiririm sizede...(Gidip CC taktırıcam,onu takarlarken soylerim)

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun servise verdim aracı...Cruise Control takacaklar,camların inme olayına da bakacaklar.Adam once ayak yaptı sizin modelde yok galiba o ozellik diye :) (Tek kapı ya araba...) ben dedim arkadasımda var aynı araba,nasil olmaz ,kitapcıkta bile yazıyor vs.O zman bi bakalım dedi :)
Aksam 6 da ogrenicem artık...

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet..CC taktırdım ama servis becerememiş camları acmayı.Sizin aracınızda oyle bir donanım yok diyorlar :)
komik dimi...

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi gun seninle birlikte servise gidelim mi ?
:)
hatta direk senin servise gidelim...

byhms33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar bende 2008 corsa d 1.2 enjoy sp var ;

1 = camlar kumandadan hem kapanıyor hem açılıyor bildiğim kadarıyla akıllı anahtar yani opsiyonel olarak sunulan bir özellik bu bende var
2 = sol kol ile sağ kolu aynı anda kendinize doğru çıkan menüde 1.2.3.4.6.7 çıkıyor ama 5 hiçbir corsada yok bildiğim kadarıyla ama ne işe yaradığını bilmiyorum merak etmiyorum ama şimdi merak ediyorum araştıracam

berk4461

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 corsa c

arkadaslar bu kapatma ozelligi 2004 corsa C cdti enjoy modelinde de var mi

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya kaptma varda...Acma yok bazılarında...Servis bile yapamıyor nasil iş anlamadım...