Anahtar ayarı

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha önce konusu geçti mi bilmiyorum ama bugün yeni bir şey keşfettim. Aracın iki tane anahtarı var biliyorsunuz. O an kullandığınız anahtarla araçta hangi ayarları yapmışsanız birdahaki sefere o anahtarda direkt o ayarlarda başlıyor . Birinde farklı diğerinde farklı. Hangi anahtarla hangi ayar yapılmışsa. Sizlerde de böyle mi?...

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anahtar ayarı

ben daha hiç kullanmadım 2. anahtarı. yalnız açıp kapatma için denemiştim. 2. anahtarda kapıları açtıgımda tüm lambalar yanıyordu. bu config kısmından degiştirilebiliyor. ama 2. anahtarı yuvaya soktuktan sonra bildigim kadarıyla aracta hangi ayarlar yapılı ise o bilgiler anahtar hafızasına kaydediliyor

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence tam tersi.İlk çalıştırmada, araçtaki bilgiler anahtara değil anahtardaki bilgiler araca kaydediliyor.Ne zaman aracınızı stop ettirdiğinizde, anahtarı çıkarırken, o andaki aracın mevcut ayarları bu kez anahtara geçiyor ve yine o anahtarla çalıştırdığınızda vs.vs...diye gidiyor.. ;)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne fark  eder  ?

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kişi, ayarlarını yaptıktan bir süre sonra, eğer başka bir anahtarla aracını çalıştırmış ise eğer ve bu bilgiyi bilmiyorsa, şu soruyu sorar kendine ya da foruma; önceden aracı şu şekilde ayarlamıştım, oysa bu sabah baktım, şu şekilde, işte bir "sorun" daha..
Dememesi için farkeder..Mesela :)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
Kişi, ayarlarını yaptıktan bir süre sonra, eğer başka bir anahtarla aracını çalıştırmış ise eğer ve bu bilgiyi bilmiyorsa, şu soruyu sorar kendine ya da foruma; önceden aracı şu şekilde ayarlamıştım, oysa bu sabah baktım, şu şekilde, işte bir "sorun" daha..
Dememesi için farkeder..Mesela :)

doğru o soruyu soran bile çıkar  evil_Daemon

nitekim ben inanıyorum ki; forumdaki pek çok kişi kullanım klavuzunu okumamıştır bile ;)

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
nitekim ben inanıyorum ki; forumdaki pek çok kişi kullanım klavuzunu okumamıştır bile ;)

Bence tüketici olarak en büyük sorunumuz bu, okuyup çabalayarak öğrenmektense hazıra konmayı yeğliyoruz.

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

demircic link' Alıntı:
[quote author=akın link=topic=1827.msg38922#msg38922 date=1309778665]

Bence tüketici olarak en büyük sorunumuz bu, okuyup çabalayarak öğrenmektense hazıra konmayı yeğliyoruz.
[/quote]

Kesinlikle katılıyorum..Donanımhaber sitesine bakıyorsanız eğer arada, hala cosmo ile sport arasındaki farkı soran arkadaşlar var..Anlamıyorum ki para bu kadar mı kolay kazanılıyor?? yani insan en az 45.000 TL.vereceği bir aracın hiç olmazsa orjinal sitesine bir kere mi bakmaz!!! Pes doğrusu 31agryyy

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Arkadaşlar daha önce konusu geçti mi bilmiyorum ama bugün yeni bir şey keşfettim. Aracın iki tane anahtarı var biliyorsunuz. O an kullandığınız anahtarla araçta hangi ayarları yapmışsanız birdahaki sefere o anahtarda direkt o ayarlarda başlıyor . Birinde farklı diğerinde farklı. Hangi anahtarla hangi ayar yapılmışsa. Sizlerde de böyle mi?...
beim araçtada aynen böyle
buna ek olarak araç ayarlarında böyle bir seçenek var sanırım
en sonra yapılan ayarların kaydedilmesi şeklinde yanlış hatırlamıyorsam..