Amplifikatör önerisi(Pioneer TS-W307D4+TS-A6983S)

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginiz için teşekkür ederim.Biraz önce Jameson Usa 820 4X410 W Profesyonel Amplifikatör siparişini geçtim...

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstersen yeni aldığın amfinin terminallerinin fotorafını ekle nasıl köprüleyeceğini anlata bilirim.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki amfi gelsin hemen fotoğraf çekerim.Çok sağolun...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihaz bugün geldi.Taktım ve ayarlarını yaptım.Pioneer amfiyi tamamen çıkardım.1ve 2. kanala ovalleri bağladım 3-4. kanalları köprüleyerek subwoofera taktım.Sonuç gerçekten inanılmaz.Parasını sonuna kadar hakeden bir ürün.Arabada sanki esaslı bir tesisat varmış gibi öyle bir sallıyorki, koltuklar tavan, zangır zangır titriyor.Bas ayarını biraz açtım zira loud u kapatınca normal dinlemelik hale geliyor.Loud tuşuna basınca deprem oluyormuş gibi görüntü titriyor.

Jameson 820 usa

Artılar+

+Parasına göre çok güçlü
+Diğer ürünlere kıyasla çok kaliteki bir yapısı var ağırlığı 10 kg civarı
+Düşük seslerde dolgun besleme.
+Ses seviyesi çok iyi, uygun component kullanılmazsa kapılardaki hoparlörler zayıf kalıyor.
+En son ses seviyesinde bile kesme veya cızırtı yok
+Güzel dış dizayn ve aleminyum gövde
+Kolay montaj sağlayan aparatlar ve ayaklar

Eksiler-

-Ses kalitesi vasat.
-Tizler çok canlı değil ama yeterli.Basslar ise kaliteli ürünlere nazaran sert.Ayar düğmesindeki 50 hz lik frekansı veremiyor.60 hz civarı ancak verebiliyor
-Yüksek seste kullanılırsa çabuk ısınıyor ve ısındığında koku veriyor.
-Ayar düğmeleri çok küçük ve her an kırılacak gibi
-Boyutu çok büyük
-Üzerinde herhangi bir led veya ışık yok

Şimdilik izlenimlerim bu kadar ancak alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.Pioneer gm-x334 tençok çok güçlü(3-4 kat).Eğer 2 veya 4 oval ayrıca birtane subwoofer kullanacaksanız fazlasıyla yeterli olacaktır...