Amplifikatör önerisi(Pioneer TS-W307D4+TS-A6983S)

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.Öncelikle aracımda kullandığım giriş seviyesi ses düzeneğini yazayım.

Pioneer gm-x334+pioneer Ts-w307d4(orjinal bagaj kabinli, alltta fotosu var)+2x
PIONEER TS-A6983S

+ 2x50 watt rms kapı içi pioneer+arka kapı kolonları orjinal

picture.php

Ön ve arka kapılardaki kolonlara ana üniteden çıkış aldık.Bass ve ovaller ise amfiye bağlı.Amfi genel anlamda araç içerisinde tatminkar ses versede, gidilen bir piknikte beni biraz üzdü açıkçası.Şimdi sizlerden ricam ne çeşit bir amfi kullanmalıyım ki, bu bass ve ovallerden en iyi şekilde yararlanabileyim.Amfi midleri rahat beslesede subwoofer için ne yazıkki yetersiz.Zaten çift bobin olan bassı tek bobin kullanıyorum.Fikirlerinizi bekliyorum.Fiyat olarak 250-300 civarında olabilir.Şimdiden teşekkür ederim...

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RMS degerlerinizi ekleyerek daha saglikli fikirler uretmemeizi saglarsiniz .
Hayirli olsun .

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevabınız için teşekkür ederim...
Ovaller 80watt rms(2 adet), subwoofer ise 400 watt rms...

eee dogal olarakda ses tatmınkar gelmıyor

ben 1200luk wooferdan memmun degıldım

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
subwooferı amfiye köprülü olarak girmen lazım vede amfiye aküden kablolar ne kadar kalın ve kısa olursa o kadar ses kuvvetli olur.Tabi bu arada basa giden kablolarında çok önemli ve 3 yollu kabinlerinin bass kesme ayarlarınıda subwooferın olduğundan düşürmen gerekli vs...:) yani amfine güzel bir ayar ve montaj lazım.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
subwooferı amfiye köprülü olarak girmen lazım vede amfiye aküden kablolar ne kadar kalın ve kısa olursa o kadar ses kuvvetli olur.Tabi bu arada basa giden kablolarında çok önemli ve 3 yollu kabinlerinin bass kesme ayarlarınıda subwooferın olduğundan düşürmen gerekli vs...:) yani amfine güzel bir ayar ve montaj lazım.

Öncelikle yorumlar için teşekkür ederim.Kabloları set olarak aldım ve aküden direkt çektik.Bassın bağlantısı şu an tek bobin zaten çift bobini bu amfi çekmez.Köprüleme v.s. hakkında hiç bilgim yok malesef, deneme yanılma yoluyla güzel bir ayar oturttum ve götürdüğüm tesisatçı" bundan iyi olmaz hocam bu amfiyle" dedi.Bende oynamaktan vazgeçtim ayarlarla falan.

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abi sen jbl 301 veya eli yüzü düzgün bi mono anfi al aynı sorunu bende yaşadım öyle ayarla fln olmuyo mono anfi aldım herşey değişti

Son düzenleme:

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.hepsiburada.com/boss-ch1...ils.aspx?categoryid=26050&productid=otm250004

bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?.Ayrıca sormak istediğim diğer bir soruda bu amfiyi alsam ve sadece bassı bununla beslesem diğer amfi için çektiğim tesisat yeterli olurmu?İkisini birlikte kullanmak için.Zira pioneeri ovaller için kullanayım diyorum.
Valla 250tl o amfiyi alacağına sahibinden com 23196129 nolu ilandaki pioneer amfi 2*150 veya 1*300 amfiyi almanı öneririm.amfim olmasa hemen alırdım fiyatıda uygun ve temiz

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
magnat güzel amfi Alman malı Almanya da üretiliyor.