Amortsörlerden karyola gıcırtısı geliyor

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya dostlar bizim emektar merivanın amortisörlerinden yaylanınca karyola gıcırtısı gibi iğrenc bi ses geliyor acaba sorun nedir daha önce basına gelen varmı ve ne kadar tutar hamini ?_??

.Ali.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim astradada aynı durum var malesef parayı bulsam 4 amortisör alcam gecen gün kampanaların tozunu temizlerken gördüm amortisor yag sizdirmisti buda patlak demek oluyo sanırım.

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide koni biçiminde ,mi ne diyorlar işte daha yumusak amortisör varmıs özel olarak yapılan konfor için amortisörleri nerden bulabiliriz acep

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
havalar sogudu sesler artacaktır.

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hele bende vandayım sogukta sabahları arabaya inerken binerken tüm karizma siliniyor ossuruyomus gibi gıjjjjjj diye ses geliyor sanki altımda 74 model serce var bu merivalar yağlımı havalımı amortisör kullanıyo biliyinizmi?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
amortisör değil viraj demir lastiği

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde Bildigim amotisör değil bunun nedeni mahmutun dediği gibi viraj demirinden falan geliyordu.havalar sogudumu başlıyor gıcırdamaya.sanırım o kısımlarda bazı yerler yaglanınca azalıyor diye okumuştum forumda bilen varsa yazsın.

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sorununuz amortisörlerden değil kesinlikle viraj lastiklrinden. bende de aynı sorun vardı geçenlerde beyaz bişey sürdüler onları açıp ne olduğunu bilmiyorum grese benzer bişey ve ses kalmadı.

byakut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu olay benim aracımda da mevcut, dediğiniz viraj demir lastikleri nerede, istanbul'da düzgün usta bulmak çok zor, ben viraj demir lastiği derim ama, o gider başka bi yeri yağlar, Öncelikle iyi bi opel ustası bilen var mı? ikincisi bu viraj demir lastiği nerede ?

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir opel klasiği