amcaoğlum otobüsle birine çarptı dua edin

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Off off bu motorcular ne zaman akıllanacak bilmiyorum. Gerçekten motor kullananlara lafım yok ama. Pizzacı sucu vs. gibi ehliyetsiz veya ehliyeti olsada hiçbir kuralı takmayan ters yol kırmızı ışık kaldırım vs. herşekilde süratle yoluna devam eden motorcuların kaçınılmaz sonu bence bu. Olan suçsuz bi şekilde adam gibi araba kullanan bizlere oluyor. .
öncelikle allah sifa versin diyorum. caresizlik cok kotu bişi.... ancak arkadasımın dediklerine sonuna kadar katılıyorum. 2-3 ay onde motorlu ecza kuryesiyle birbirimize giriyoduk azkalsın. ehliyet olsa da trafik kurallarına uyan yok..

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun. Olay acısından bakınca iş hukukuna giriyor siz dava açmasanız bile o işyeri sahibine kamu davası otomatik olarak açılacaktır ki şu durumda ''allah korusun'' çocuğa birşey olursa sizden talep etme gibi bir lüksleri yok, aklınızda bulunsun. Tekrardan geçmiş olsun.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
son durum ne pekı mesut abı ?

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son durum köyden ailesi geldi akrabaları geldi bize rüşvetmi verdiniz tüm sucu bizim oğlana attınız diye ortalıgı karıstıroyrlar ailesi tam şerefsiz cıktı bizimkiler o kadar ilgileniyor hiç ilgilenmediniz diyo oysa bizzat babam ambulansta adamla beraberdi adamın saglıgına gelince kurtulması mucize bizimkiler ömürboyu bakacaklardı şimdi tek kurus vermicekler biz efendi olduk acıları var dedik ama dinleri imanları para cıktı biz doguluyuz böyle artistlige papuc bırakmayız adam orda can cekisiyo ailesinin derdi para bizimkilerinin tanıdıkları vasıtasıyla kaskodan 50 bin tl alcaklardı ama tek kurus almıcaklar tek üzüntüm o zavallı adam ailesi paradan haber ver diyo bizdede herkes aglıyo millet cenaze bizim sanıyo bassaglıgına geliyo son durum bu maalesef amcaglum serbest kaldı ama ailesi şerefsiz cıktı bizimkiler rest cekti adam orda ecelini bekliyo malesef son durum kötü biraz..

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şerefsizler adam ölüyor para derdine düşmüşler. allahtan umut kesilmez.

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yaralı arkadaşa acil şifalar diliyorum. Son durum baya bi karışık abi :( Nedir bu insanımızın paraya düşkünlüğü nasıl bi anne babadır bunlar oğulları yatıyor orda :( çok üzüldüm çocuk adına.. Amcaoğlunuz da umarım toparlar kısa zamanda kolay değil..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ıyılıkten maraz dogar derler sız gene allah ıcın yardım edın ortam gergın bıraz yatıssın bence orta yolu bulacaklardır

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Off off bu motorcular ne zaman akıllanacak bilmiyorum. Gerçekten motor kullananlara lafım yok ama. Pizzacı sucu vs. gibi ehliyetsiz veya ehliyeti olsada hiçbir kuralı takmayan ters yol kırmızı ışık kaldırım vs. herşekilde süratle yoluna devam eden motorcuların kaçınılmaz sonu bence bu. Olan suçsuz bi şekilde adam gibi araba kullanan bizlere oluyor. Vicdan azabı var sonuçta. Kaç kere ters yola girmiş motorcularla kafa kafaya geldim kaç kere sıyırıp sağımdan solumdan geçtiler hatırlamıyorum. Sizede geçmiş olsun. Umarım hayata tutunabilir.

:good::good:

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
son durum köyden ailesi geldi akrabaları geldi bize rüşvetmi verdiniz tüm sucu bizim oğlana attınız diye ortalıgı karıstıroyrlar ailesi tam şerefsiz cıktı bizimkiler o kadar ilgileniyor hiç ilgilenmediniz diyo oysa bizzat babam ambulansta adamla beraberdi adamın saglıgına gelince kurtulması mucize bizimkiler ömürboyu bakacaklardı şimdi tek kurus vermicekler biz efendi olduk acıları var dedik ama dinleri imanları para cıktı biz doguluyuz böyle artistlige papuc bırakmayız adam orda can cekisiyo ailesinin derdi para bizimkilerinin tanıdıkları vasıtasıyla kaskodan 50 bin tl alcaklardı ama tek kurus almıcaklar tek üzüntüm o zavallı adam ailesi paradan haber ver diyo bizdede herkes aglıyo millet cenaze bizim sanıyo bassaglıgına geliyo son durum bu maalesef amcaglum serbest kaldı ama ailesi şerefsiz cıktı bizimkiler rest cekti adam orda ecelini bekliyo malesef son durum kötü biraz..

Çocuğu ailesinde ayrı tutup imkan verilebilir tabi gönül isterse, ailesi paragöz olabilir ama hayatı o çocuk yaşayacak abi saygılar...