Aman diyim forumumuzun kıymetini bilelim :)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kişisel yorumlar bence farklı düşünmeleri normal.
Bende astra h varken A3 ü beğenmemiştim. Birde fiyat performansı karşılaştırınca VW grubu cidden yerlerde o paralar eder mi o araçlar Allah aşkına el öptürüp araba satıyo adamlar :)

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Forumda opel halkında her konu konuşulmuş. Hertürlü bilgide şuan forumun biyerlerinde var. Genel sorunlar belli. Vatandaş aratıyor hop onlarca başlık listeleniyor, aradığını büyük ölçüde buluyor. Saçma sapan kendini övme işi de olmadığı için herkes işinde gücünde.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kargaya yavrusu şahin görünürmüş...

Bizim insanımız da böyle, kendi arabası olunca şahin görür başkasının arabası olunca ''şahin'' görür.

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 yılında cebimdeki parayla alabileceğim en iyi araba bana göre astradı onu aldım, yarım param mercedese yeter onu alırım, ertesi gün param puntoyo yeter onu alırım ama insanların çoğunun psikolojisi bozuk inanın çok takıntılı insanlar var benim bindiğim arabam en iyisi, benim söylediğim doğru, en iyisini ben bilirim, ben asla hata yapmam,... gibi bazı insanlar hayatta hata yaptıklarını asla kabul etmezler, nasıl psikoloji anlamadım gitti

DarkLord15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Bi arkadaşım puntosu olduğu için bi foruma üye. Nedense o forumdaki insanların gözünde punto bambaşka. Tamam kabul ediyorum en güzel araba insanın kendi arabasıdır ama paylaşımları görmeniz lazım. Mesela arkadaşlara göre fluence araba önü çok dar kafası!! değiyomuş tavana test eden arkadaşın. 1.6 dizel astra parça kalitesi ve performans yerlerdeymiş onun yerine 95hp punto çok daha iyiymiş nedense. Vw grubu arabalar içler acısıymış. En son rastladığım konunun içeriğini görünce yok artık diceksiniz :D
0de804123962b612c4e85b9a1ef94b87.jpg

Ya anlıyorum opel vw renault tamam bir yere kadar anlarımda bu nedir ya aman tanrım dedim :D
Hepimizin arabası çok güzel arkaşlar fiat puntoda çok güzel astrada golf leon vectra şahin kartal 3.20 c180. Ama biz böyle opel en iyisi gerisi yalan tarzı kafalar yaşamayalım :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başkan kısa ve öz ; elbette ki Opel en iyisi değil ama şuan elimde ki Opel o yüzdendir ki ; varsa Opel yoksa Otel de değil Hotel diyorum :) Kimseyi de kıskanmıyorum Allah isteyene bendekinden iyisini versin sıkıntı yok :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şu da bir gerçek ki arkadaşlar sosyal medya denen sistem forum sitelerinin canına okudu resmen onca emek ama hayatta kalma mücaadelesi içinde olan forum siteleri. Bu sosyal medya bir çok faydalı sitenin kapısına kilidi vurdurdu. 2007 yılından bu yana bende forum sitesi sahibiyim ama son yıllar içinde resmen kan ağlar duruma geldi.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.teknolojionline.net/2014/02/17/3-boyutlu-3d-yazici-ile-neler-yapilabilir/

10-15 seneye her haltı 3d yazıcı ile yapabilecegiz gibi, mesela dusunun 3d yazıcı ile evinde laptop cıkarcan mesela

örnek: Southhampton Universitesi SULSA (Southampton University Laser Sintered Aircraft) adını verdikleri insansız hava aracını 3D yazıcı ile üretmeyi başardı. 10 dakika içerisinde üretilebilen Sulsa havada 30 dakika kalabiliyor ve saatte 90 mil hıza çıkabiliyor.

Mesela bir burger menu cıkartırmışsın 3d yazıcı ile zamanında STAR TREK de hani istedigin yemegi sana yapan bir yemek makinası vardı o bence bugun 3d yazıcısı
yada baska şeylerde yapabilirsin. Tamamen hayal gücünle sınırlı

http://www.teknomotion.com/3d-yazici-ile-yapilanlar/