Aman diyim forumumuzun kıymetini bilelim :)

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Bi arkadaşım puntosu olduğu için bi foruma üye. Nedense o forumdaki insanların gözünde punto bambaşka. Tamam kabul ediyorum en güzel araba insanın kendi arabasıdır ama paylaşımları görmeniz lazım. Mesela arkadaşlara göre fluence araba önü çok dar kafası!! değiyomuş tavana test eden arkadaşın. 1.6 dizel astra parça kalitesi ve performans yerlerdeymiş onun yerine 95hp punto çok daha iyiymiş nedense. Vw grubu arabalar içler acısıymış. En son rastladığım konunun içeriğini görünce yok artık diceksiniz :D
0de804123962b612c4e85b9a1ef94b87.jpg

Ya anlıyorum opel vw renault tamam bir yere kadar anlarımda bu nedir ya aman tanrım dedim :D
Hepimizin arabası çok güzel arkaşlar fiat puntoda çok güzel astrada golf leon vectra şahin kartal 3.20 c180. Ama biz böyle opel en iyisi gerisi yalan tarzı kafalar yaşamayalım :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

cosmo_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o foruma ben de üyeydim puntom da vardı. Ancak sana şunu söyleyim opel piyasada çok çok fazla olmasına rağmen gerektiği kadar hareketli bir forum değil ? Hangi foruma girersen gir o forum hangi markanın forumu ise onu meth ederler. Zira o aracı tercih etmiştir ona göre en iyisi odur. Ben puntoyu 1 hafta kullandım sattım

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya forum çok faydalı paylaşımlar yapıyo ama ben gerçekten bazı paylaşımları hayretler içinde okuyorum :D tabiki herkesin arabası en güzeli benim demek istediğim hayal dünyasında yaşamak yani burda hepimiz farkındayızki opel en iyi araba markası değil ama tabiki hepimizin arabası çok değerli kendimizce. punto güzel aslında arada bi kullanıyorum partikül filtresi hariç bi sıkıntısını görmedim niye hemen sattınız arabanızı.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa almadan önce punto alacaktım. Fakat kısa bir süre içerisinde kaplamalarının soyulduğunu görünce hiç tenezzül etmemiştim. Herkesin malı kendine güzel.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu konuda yönetici ve kurucular en önemli faktör. nasıl yönetilirse öyle devam eder o yüzden bu forumu çok beğeniyorum. facebookta opel astra j grubuna katıldım herkes kavga halinde hondacılar vs opelciler sürekli kavga. küfür yok ama sürekli bi küçük düşürme çabası markayı ezme cabası bi gayret. başka bir vw forumunda site kurucusu küfür ediyor üyeler ne yapsın onlarda ediyor :D gerçekten forumumuzun kıymetini bilmek lazım yönetime tekrardan teşekkürler :)

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vw ciler zaten ayrı acaip fanatikler [emoji1] forumumuz kesinlikle harika kesinlikle her marka konusunda doğru bilgi edinmek mümkün fanatizm yok [emoji5] puntosunu satan arkadaşım mercedes i olmasına ramen bizim forumu benim üyeliğimle takip ediyor benim çabamla tabiki [emoji1] ama o bile taktir ediyo helal olsun diyo [emoji1]

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Hayatta savunmam opeli. Banane? Fiyatı özelliği keseme uygundu aldım. Sen fiat daha iyi de, öyle bil. Ne tartışcam, banane. İlginç insanlar. Yiğidin hakkını ver.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayatta savunmam opeli. Banane? Fiyatı özelliği keseme uygundu aldım. Sen fiat daha iyi de, öyle bil. Ne tartışcam, banane. İlginç insanlar. Yiğidin hakkını ver.

Sana piyangodan büyük ikramiye çıksa bizi terk edip Mercedes veya BMW formuna mı takılacaksın? :maden: