Aman dikkat edin...!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.bizde Sakarya'da bu tip ustalardan muzdaribiz...Usta konusunda benimde başıma buna benzer bişey geldi.Yağ değişiminden sonra araba rampa aşşagı bir tekeri kaldırımda bir tekeri Asfaltta 1 hafta yattı ve bir hafta sonunda çalıştırdığımda şiddetli silkeleme ve çok fazla mavi duman attıı..bunu 2 defa yaptıı...her zaman gitiiğim yere gittim..sanırım yağı fazla koydunuz Çubuktada gösteriyor dediimm..hayır imkansız dediler..(benim düşüncem fazla yağ dışarı atıldı)...sonra abi senin dediğin sorunlara göre senin conta gitmiş dediler..Ee ne olacak şimdi soruma karşılık motoru söküp bakıcaz kapalı kutu dediler..En az 600 en cok duruma göre 1500 olur dediler.. bende yok biraz bekleyeyim dedim param yok dedimm..Sanırım 6 ay olmuştur hala biniyorum arabama .. :D işin tuhaf tarafı Bunların büyük usatalarına bak bana motor açtırcaktınız hala biniyorum dediğimde..''olabilir böyle hatalar dedii..Bende ama senin olabilir dediğin hata benim yok yere 1500 tl me mal olacaktı dediimm...o gün bu gündür problem yaşamıyorumm hamd olsun... Ama hala bir ustam yok...

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız dikkat etmek lazım benimde bir kere eski aracımda hararet yapmışdı temde kaldım su koya koya sanayiye gittim radyatör delinmiş yapdırdım sonra servise birde sokıyım dedim hani bir şey olmuşmu diye gittim adamlara araba hararet yapdı dedim honda idi adamlar bir bakdı açdılar motoru subaplar yandımı eğrildimi ne demişlerdi ne kadar dedim 1 milyar dediler kontağı çevirdim alırsın motoru eline böyle sürersen dediler bende çok güzel lafı koydum orda motoru elime alsam 2 milyar masraf çıkar almasam size bıraksam 1 milyar boş ver ben 2 milyar veririm kafamın dikine giderim dedim çıkdım gittim o servisede bir daha uğramadım ve o araca 8 ay daha bindim ne motoru elime aldım ne başka bir şey oldu tam aksine bakım vakdinde başka bir servise sokdum servise hararet yapdığınıda söylemedim adamlara dedim sübaplarda bir şey varmı yok dediler bu her zaman böyle olmasada arkadaşlar bir yere kesinlikle sokmayın aracınızı heleki yürüyorsa hiç bir yere bağlanmayın benim huyumdur asla bir yerden fiyat sormam sanayiye girdimmi üç beş servis gezerim birde içerdeki arabalara bakarım makinalara bakarım bazen en salaş görünümlü yerde içerde son model çok pahalı arabalar görebilirsiniz bu o ustanın ne kadar iyi olduğunu gösterirki millet pahalı arabasını o ustaya emanet ediyodur..

işin özü bu arkadaşlar aracınızın tekeri dönüyorsa en kötüsü bir yere park edin sanayiye dalın kapı kapı yürüyerek fiyat alın neresi içinize sinirse aracınızı oraya sokun

Son düzenleme:

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.bizde Sakarya'da bu tip ustalardan muzdaribiz...

ya bende sakaryanın ustalığını överdim ama burda çok kişi oraya gidiyor özellikle eski kalıp ustalara gidiyorlar.
demek sakaryada yoldan çıktı.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ;keşke aracın suyunu tamamlayıp , çalıştırıp ;fanın açmasını bekleseydiniz;o zaman kaçak kendini belli ederdi; büyük ihtimalle.....

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun zaten milletin kafasındakı opel sorunuda ustalardan kaynaklanıyor.millet araba problemlı sanıyor ama bılmıyolarkı ustalar sorunlu(sözüm meclisten dısarı)

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
güvenilen kişinin böyle yapması çok üzücü..

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her zaman ikinci bir görüş olmalıdır......her he olursa olsun.....ister hastahanede iseter...postahanede..... Hasta olursuunz doktara gidersiniz..biri derhal ameliyat der.:mad:...ikinci doktora giderseniz.....bir iki ilaç der...kızacası....her zaman ikinci usta yedekte olmalıdır...ikinci görüş için.......:eek:

commagene02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. airforce06 geçmiş olsun. biliyorsundur, cehenneme giden yollar iyi niyet taşlarıyla örülmüştür. dost kazığı yeme olasılığından son anda kurtulmuşsun. arkadaşların ifade ettikleri sorunu birkaç yere göstermek gerekir fikri en mantıklı olanıdır sanırım.

araç konusunda değilde sağlık konusunda bir deneyimimi paylaşmak isterim. çocuk bekliyoruz bundan 5 yıl önce. bir sorun oldu, eşimi hemen doktora götürdüm. doktor, acilen çocuğu almalıyız dedi, yoksa annenin hayati tehlikesi var dedi. bizde safız ya hemen inandık. ertesi gün sabah çocuğu aldırtmak için arabaya binerken, yalovada bir doktor arkadaş vardı onu aradım meseleyi anlattım. başka bir doktora gidin belirtiler çocuk aldırtacak boyutta değil dedi. bizde başka bir doktora gittik, meseleyi olduğu gibi anlattık. kontrolden sonra bir hap yazdı. geçmiş olsun dedi . bu normal bir durumdur dedi. ve bizi eve yolladı. şimdi sağlıklı 5 yaşında bir çocuğum var ve zehir gibi. araştırmayıp sormasaydım şimdi sağlıklı çocuğumun katili olacaktım.

velhasıl sazan gibi düşmemek lazım...

dede_efendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga paranız çoksa direk servise gidin adamlar komple parça değiştiriyo ama tertemiz yapıyolar işi tabi dediğim gibi fiyat çok fark ediyor...benim gibi parasız pulsuzsanız :D:Den güvendiğiniz ustaya gitmeden iki üç yere daha sorun fiyatı test ederek en ucuz şekilde halledin :D