Alt Takıma Taş Vurması

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta eger lpg ıle alakalı bısey olsa zaten depo gazı keser onun bellı bı akıs hızı var emnıyet amaclı olarak gazı kesıyor.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta eger lpg ıle alakalı bısey olsa zaten depo gazı keser onun bellı bı akıs hızı var emnıyet amaclı olarak gazı kesıyor.

Doğru diyorsun ama şöyle bir durum var normalde tüp göstergesi yanıp yanıp sönmeye başladığında gaz bitmek üzere demektir ve kısa zaman sonrada tüp tamamen biter ve sistem seni sesli olarak sürekli bip bip şeklinde aracın tüpü tamamen bitti araç şuan benzinde çalışıyor diye uyarır işin enteresan tarafı olay olduktan sonra tüp göstergesi 1 ışık yanıyordu (yanıp yanıp sönmüyordu) sonrasında ise kırmızıya geçti ve ötmeye başladı bir anda sonrasında yetkili servise gittim yetkili servisteki giriş elemanı baktı birşey yok dedi çıktım 70 liralık gaz aldım şuan sorun yok gibi tekrar kırmızıya geçmedi umarımda geçmez , ilk kez ışık yanıp yanıp sönmeden direk kırmızıya geçti

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaz belkide o esnada biti bitecekti.Sarsıntıdan şamandırada oynadıysa biraz hemen kırmızıya geçmiş olabilir