Alsam mı Almasam mı Karmaşası ? yardım ?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Alsam mı Almasam mı Karmaşası ? yardım ?

1.4t sport kullanıcısı olarak tek eksikliğini hissettiğim şey afl. daha doğrusu ledler ve mercekler, sağa sola bakmasa da olur. 

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

gencastra link' Alıntı:
Teşekkür ederim önerileriniz için.
1.4 turboyu da seçeneklerim arasına ekledim bu durumda .Ayrıca söylediğiniz gibi bütün bayiileri gezip konuşmakta fayda var.
Zaman tasarruf zamanı kesinlikle:)

bir ay arayla markopasa ile aynı bayiden araçlarımızı aldık. ben yeterince pazarlık yapmadığım için 2-3.ooo arası fazla ödeme yaptım... hala içimde bir kızgınlık var.... iyi pazarlık yap hocam unutma bunu

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
;D sport kullanıcılarıda cosmadakı hıcbır eksıklıgı hıssettıklerını sanmıyorum o mantıkla gıdecek olursanız ama dedıgınız gıbı butce meselesı butcem hangısıne yeterse onu alırım kasmaya gerenk yok
+1 demek istedigim buydu astranin en guzel yani donanimlar arasinda cok kucuk farklar olmasi o yuzden ne secerseniz secin gonlunuz rahat olsun cnku astrada farklar golf veya diger araclardaki gibi degil golf u gezdiyseniz size trendline da sadece 4 tekerlek sundugu ve daha cok para aldigini gormussunuzdur zaten

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

astraowner link' Alıntı:
[quote author=tonyhawk link=topic=1747.msg37717#msg37717 date=1308813160]
;D sport kullanıcılarıda cosmadakı hıcbır eksıklıgı hıssettıklerını sanmıyorum o mantıkla gıdecek olursanız ama dedıgınız gıbı butce meselesı butcem hangısıne yeterse onu alırım kasmaya gerenk yok
+1 demek istedigim buydu astranin en guzel yani donanimlar arasinda cok kucuk farklar olmasi o yuzden ne secerseniz secin gonlunuz rahat olsun cnku astrada farklar golf veya diger araclardaki gibi degil golf u gezdiyseniz size trendline da sadece 4 tekerlek sundugu ve daha cok para aldigini gormussunuzdur zaten
[/quote]

orta konfor bir araçta aracımızın konfor özelliklerinin yarısı bile yok... dün arkadaşla yeni elantra'nın özelliklerine baktık. adamlar özellik diye küllük, harita cebi gibi aracın donanımlarını da yamışlar çok güldük... dediginiz gibi golf ve yeni focus da en üst konfor sınıfında bu özelliklerimiz var ve fiyat da cabası..

haaa, sport pakette muhakkak olması gerekenler, kapı içi ledler, navi, sunroof, afl'dir. bunun dışında bir eksiklik hissetmiyorum...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
[quote author=gencastra link=topic=1747.msg37676#msg37676 date=1308807089]
Teşekkür ederim önerileriniz için.
1.4 turboyu da seçeneklerim arasına ekledim bu durumda .Ayrıca söylediğiniz gibi bütün bayiileri gezip konuşmakta fayda var.
Zaman tasarruf zamanı kesinlikle:)

bir ay arayla markopasa ile aynı bayiden araçlarımızı aldık. ben yeterince pazarlık yapmadığım için 2-3.ooo arası fazla ödeme yaptım... hala içimde bir kızgınlık var.... iyi pazarlık yap hocam unutma bunu
[/quote]
Evet, ben o bayiden fiyat sabitlemesi yaptığı için almıştım o yüzden de pek pazarlık yapmamıştım,araca 4-5 gün sonra zam gelmişti,zaten diğer bayiler ile az çok aynı fiyatı vermişlerdi, yalnız işin tuhaf yanı bana fiyat sabitlemesi yapan eleman yaklaşık 10 gün sonra işten çıktı, hep sorcam dedim bir türlü soramadım acaba bana eski fiyattan aracı sattığı için bayi ile arasında bir sorun mu oldu diye :)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

personel sirkülasyonu bu tip firmalarda çok fazla. ya başka bir bayi ile  daha iyi bir anlaşma yapmıştır. ya da yerine daha kalifiye bir eleman bulmuşlardır...belki kendi akıllarınca katakulle yapıyorlar ve kendilerine de pay alıp düsük fiyat gösteriyorlar. bilemiyorum. faturalandırılmayan kısmı temsilcinin aldıgını dusundum hep.. banka'daki görevli ile anlaşma yapıp belki bir tezgah yapmış olabilirler. bu tip hinliklere pek kafam basmaz... belki bu tip ayrılışların sebebi budur...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=1747.msg37727#msg37727 date=1308822952]
[quote author=tonyhawk link=topic=1747.msg37717#msg37717 date=1308813160]
[/quote]

orta konfor bir araçta aracımızın konfor özelliklerinin yarısı bile yok... dün arkadaşla yeni elantra'nın özelliklerine baktık. adamlar özellik diye küllük, harita cebi gibi aracın donanımlarını da yamışlar çok güldük... dediginiz gibi golf ve yeni focus da en üst konfor sınıfında bu özelliklerimiz var ve fiyat da cabası..

haaa, sport pakette muhakkak olması gerekenler, kapı içi ledler, navi, sunroof, afl'dir. bunun dışında bir eksiklik hissetmiyorum...
[/quote]

Bende aynı aracı istiyordum aslında çünkü donanımlar zaten gayet ikna ediciydi ama AFL benim ve buranın yolları için şarttı; arada 1000 lira kaldığı için Cosmo almıştım. Sunroof daha önceki sunrooflu araçlarımınki kadar hoşuma gitmedi + Akçay da sık sık temizlenmediğinde tozlanma bir - iki yıl sonra soruna neden olabiliyordu.