Alsam mı Almasam mı Karmaşası ? yardım ?

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: Alsam mı Almasam mı Karmaşası ? yardım ?

iyi pazarlık yapın derim. 3-4 yerden fiyat alın derim...

gencastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
[quote author=gencastra link=topic=1747.msg37480#msg37480 date=1308729404]
evet görüştüğüm bayii 1.6 115bg enjoy plus için 42.000 gibi bi fiyat vermişti.
sanırım sport paket bu durumda 44.000 e alınabilir.
sunroof başka bahara kalır :) daha fazla bütçeyi zorlamam şuan için mümkün gibi görünmüyor.
yıl sonuna doğru bi kampanya olur mu acaba 2011 ler için.. bu da aklımın köşesinde .
yorumlarınız için teşekkür ederim

bir de neden 1.6 115 bg düşünüyorsunuz. bildigim kadarıyla bu araca sahip olan arkadasların sayısı az ve onlar da yanılmıyorsam 1.4 turbo almadıkları için pişmanlar...
[/quote]
Biz olmasak turboculara kim yol verecek :)
Şaka bir yana haklısınız forumlarda okuyorum keşke turbo alsaydım diyenleri;ancak benim için 1.6 115bg. gücündeki bir motor yeterli olacaktır. Önceliğim konfor ve dizayn.Düşünceniz için teşekkür ederim

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

çok fazla fiyat farkı yok ama tabi ki sunroof ekletebilirsiniz. kesinlikle sunroof ekletin. en büyük pişmanlığım... sunroofsuz araç almam... simdiden hayırlı olsun 14alkiss

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbo yu sırf hız olarak düşünmeyin aynı tüketimle daha fazla güç ve rahat bir kullanım sunuyor tabi fiyat farkı da önemli ben aldığım fiyat farkı 1000tl falandı şimdi ne kadar bilmiyorum

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

kasa ağır bence de turbo olsa araç çok rahat eder.. tabi ki tercih meselesi...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam uygun bir fiyat almış olsanda mutlaka İstanbuldaki bütün bayileri üşenmeden tek tek ara, hepsinden fiyat al, birde zam gelip gelmeyeceğini falan da sor, sana 41 derler zam gelceğini söylemezler, muhtemel bir zamda aracı sana zamlı fiyattan teslim ederler. Bunlara çok dikkat et.

gencastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim önerileriniz için.
1.4 turboyu da seçeneklerim arasına ekledim bu durumda .Ayrıca söylediğiniz gibi bütün bayiileri gezip konuşmakta fayda var.
Zaman tasarruf zamanı kesinlikle:)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gencastra link' Alıntı:
Teşekkür ederim önerileriniz için.
1.4 turboyu da seçeneklerim arasına ekledim bu durumda .Ayrıca söylediğiniz gibi bütün bayiileri gezip konuşmakta fayda var.
Zaman tasarruf zamanı kesinlikle:)

ileride pişman olmamanız için, aracı satmak istediğinizde alıcısını kolay bulmak için ve aracı sürerken daha çok keyif almak (turbo)  ve  daha az yakıt tüketmek için  ve tercihiniz benzinli ise  mutlaka 1,4 T laıln ayrıca donanım olarak sport almanızı tavsiye ederim.  ikinci elde enjoy PP  nin değeri iyi değil.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Enjoy plus neye gore daha cok deger kaybediyor dedigini bilmiorm ama zaten daha ucuza alinior ben suan aldigimin ustune 1000tl karli alici buldum ayrica 4-5 yil en az kullanacaksaniz zaten 2.el degerlerinin pek bir onemi yok bence ama tabi bu olay tamamen butceyle alakali butce yetiyorsa cosmo daha azsa sport daha azsa gonul rahatligiyla enjoy pp alabilirsiniz cosmoyla karsilastirilamaz tabi ama sport taki hic bir eksikligi hissetmeyeceginize eminim

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

;D sport kullanıcılarıda cosmadakı hıcbır eksıklıgı hıssettıklerını sanmıyorum o mantıkla gıdecek olursanız ama dedıgınız gıbı butce meselesı butcem hangısıne yeterse onu alırım kasmaya gerenk yok