Aloparca.com Şikayet

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Alo parçadan aracın bakımını yaptırırken parça siparişi vermiştim gelen parçalardan 2 tanesi uyumsuz olduğu için geri iade ettim.

Iade etmeden önce aradım bilgi verdim ve bana soylenildiği gibi ürünleri kargolayıp geri gönderdim kargo yapma şeklini bana söylenildiği gibi aynen yapıp gönderdim bugün bir haber geldi ve kargolanan ürünlerin KUTUSUNA MÜDAHALE (BANTLANDIĞI İÇİN) ürünleri geri göndereceklerini ürünü alamıyacaklarını söylediler. BU BÜYÜK TERBIYESİZLİĞİ her yerde yayıcam sizden ricam bu firmadan alışveriş yaparken 2 kere düşünmeniz olacak.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16 ve Hasip

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Malesef bunun gibi firmalar bu şekilde yaparak kar ettiklerini sanıyorlar ama uzun vadede ne kaybettiklerini anlamıyorlar...

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Şikayet var'da paylaştıktan sonra geri dönüş yapıldı dedilerki şimdi fabrikasıyla görüşecez onlara aldırmaya çalışacağız emin olun çözüm üretmeye çalışıyoruz dediler. Ve ekledi lütfen yazınızı kaldırın :)

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Alo parca tedarikçi gibi bir site yani her parca var gidiyor parçayı bir dükkandan sipariş üzerine alıp kargoya veriyor bende yaptim 1 defa uygun diye sorun çıkmadı bende şüphede kaldim çünkü aynı farkli yerde hem olduğum muhitte hem sitelerde aldığım fiyatın 4 katıydı sadece o sitede ucuzdu

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Mevcut olan tanınmış siteleri kullanmanızı öneririm. Kutu ve ürünün amblajına zarar gelmemişse, ürün özellikle hasarsız geri gönderimi yapıldıysa ürünü kesinlikle geri almak zorundalar.
Şahsi fikrim https://www.onlineyedekparca.com/ burası daha güvenli duruyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şikayet var'da paylaştıktan sonra geri dönüş yapıldı dedilerki şimdi fabrikasıyla görüşecez onlara aldırmaya çalışacağız emin olun çözüm üretmeye çalışıyoruz dediler. Ve ekledi lütfen yazınızı kaldırın :)
Son cümleleri süpermiş 😂

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İnternette satış yapan firmalar, iade durumlarda ambalajın açılması veya ambalajın hasar görmesi hususundaki talepleri yerinde ama bazı ürünlerde ambalaj açılmadan o ürünün istenen ürün olup olmadığı belli olmaz ki.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
İnternette satış yapan firmalar, iade durumlarda ambalajın açılması veya ambalajın hasar görmesi hususundaki talepleri yerinde ama bazı ürünlerde ambalaj açılmadan o ürünün istenen ürün olup olmadığı belli olmaz ki.
Olay kutuyu açmamak bile değil orjinal kutusunda neden bant varmış mevzusu kargolarken orjinal kutuya sağlamlaştırmak için koli bantı vurdum mesele o.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Mevcut olan tanınmış siteleri kullanmanızı öneririm. Kutu ve ürünün amblajına zarar gelmemişse, ürün özellikle hasarsız geri gönderimi yapıldıysa ürünü kesinlikle geri almak zorundalar.
Şahsi fikrim https://www.onlineyedekparca.com/ burası daha güvenli duruyor.
İstediğim çoğu parça yok sitesinde ne yazıkki hatta onu bırakın ön arka disk alıyım takım olsun trw olsun dedim birisi orjinal birisi yan sanayi var. Onun için alo parçayı tercih ediyordum ama bundan sonra iki kere düşüneceğim.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN