Alfa Romeo'yu nasıl bilirsiniz?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
156larda 2001 öncesini özellikle de ilk bir-iki yıldaki modellerinin selespeed şanzumanını tercih etmeyin(yazılımı nedeniyle zevk vermiyordu işkence gibiydi).gerekli olanlar zaten yazılmış çoğu.bi de ufak not:alfa bağımlılık yapar:D...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlarda her silidir başına 2 buji olduğunu duymuştum. o yüzden biraz fazla yakıyormuş..t.sparx mı ne öyle bişeydi

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
alfa yaa varmı ötesi

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım arkdsın 156 alfası wardı 2.0 sıfır 150hp bişeydi fena değildi ama alıpta binilecek bir icad değil...

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç şekil olarak gayet güzel Biraz fazla yakar alt takımı naziktir dikkatli kullanmak gerekir Benim tip olarak begendiğim araçların başında gelir bendeki alfa 156 bakımlı bir araç olmasına rağmen performansını beğenmedim vectra gt a ya bindikten sonra

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
baktırmadan almasın... ikinci elinin temizini bulursa problem çıkarmaz... ama kötüsüne denk gelirse problemden başka bir şey olmaz araç... alcağı arabanın plakasını bana gönderirsen öğreniriz aracın durumunu...

alfa sahibi olacak arkadaşın 2 gün sonra çekilmez hale gelebilir :) çünkü alfacılar alfadan başka bir araba göremiyor :) :) :) varsa yoksa alfa :)

bu arada kesin sahip olmak istediğim araçlardan biridir alfa... o keyfi yaşamak kesinlikle istiyorum...

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baktırmadan almasın... ikinci elinin temizini bulursa problem çıkarmaz... ama kötüsüne denk gelirse problemden başka bir şey olmaz araç... alcağı arabanın plakasını bana gönderirsen öğreniriz aracın durumunu...

alfa sahibi olacak arkadaşın 2 gün sonra çekilmez hale gelebilir :) çünkü alfacılar alfadan başka bir araba göremiyor :) :) :) varsa yoksa alfa :)

bu arada kesin sahip olmak istediğim araçlardan biridir alfa... o keyfi yaşamak kesinlikle istiyorum...

Katılıyorum sana Alfistiler değişik insanlar :D:D