Alfa romeo 156 vs Seat cordoba

DmrcN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En başta sürüş keyfi çok güzel. Bütünleşiyorsunuz arabayla. Ama parçası her yerde bulunmaz. Parça kaynağınız iyi olması lazım biraz.

Ben olsam alırdım. Tipide çok güzel bi araç.

gsi16v1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alfa hakkında olumsuz çok yorum duyarsın bu yorumları yapanların bilki %98inin alfası olmamış amcasının oğlunun ortağının alfasından bilirler. Şu an üretilen hiçbir modelinde TR'de parça sıkıntısı yok. 2001'de Tofaşa geçtiğinden beri kimse parça beklemiyor. Ancak bazen kasko falan kıllık yapıp kendi deposunda parça olmadığı zaman bekletebiliyor. Varyatör sorunu var Alfalarda. Bunuda varyatör değişimi yapıldığında bi ekstra bir valfle takıp varyatördeki yağın erken salınmasını önleyerek çözmek mümkün.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
alfa ya varmı otesı alfayı bılen alır genelde pek cello belloda kullanmaz bence super araç

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben de vectra almadan önce çok araştırmıştım. Hatta bir kaç tane incelemiştim de. Gerçekten de tasarım harikası araçlar. Servisiyle görüşmüştüm. Kronik sorunlarını sormuştum. Lüks segmentte bir araç olduğunu söylemişti servis müdürü. Öndüzenin oldukça hassas olduğunu söylemişti. Parça sıkıntısı yok. Fiat servislerinin çoğu Alfa'ya da bakıyor zaten. Fiyat olarak da gayet mantıklı ikinci elleri. Ancak satışta sorun olabilir.

Ben çok istememe rağmen vectra aldım. Karar sizin. Ama elbet birgün Alfa alacağım...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARkadaşların yazdığına katılıyorum. Alfa 159 1.9 JTD düşünmüştüm bir ara ama fiyatı 78-80 bin tl olduğundan fazla gelmişti. 156 güzel araçtır, kullanmadım ama yakıt sarfiyatı konusunda sınıfının en iyisi olmadığı kesin, yedek parça konusunu arkadaşlar yazmış. Altımda güzel ve farklı bir araç olsun diyorsan alınabilecek bir araç ama motorunu iyi kontrol ettir.