Al buyur 2 !!!

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski bir haber olmakla beraber hala bu fikiri savunanlar var, ne garip adamlar var yahu.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bişey yazmayacağım yazdığımda kusur bulacaksınız...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu anki milli eğitim bakanımızın meclis kürsüsünde söylediği, sadece 2 basın organının yayınlamaya cesaret edebildiği bir haberde okuduğumu aynen yazyorum!

>> Şehir merkezlerinin dışlarında yeni şehirler kuralım, bizden olanları şehir merkezlerinde, bizden olmayanları şehir dışında kurduğumuz şehirlerde yaşatalım<<

Fransa örneği, getto lar.Demokratik bir ülkedeyiz diyen arkadaşlara demokrasi dersi veren bir bakan cümlesidir.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vermiş olduğun haber gerçektende al buyur dedirtecek cinsten maalesef.

Bu arada dahi anlamındaki de ayrı yazılır. :) (sen de)

"-de" bağlacı ayrı yazılır. :maden:

ben bişey yazmayacağım yazdığımda kusur bulacaksınız...

Ukalalık anlamında değil kıllık olsun diye :dil: yazıyorum: "bişey" hem ayrı yazılır hem de "-r" harfi olması lazım. =) "bir şey" şeklinde.

Şu anki milli eğitim bakanımızın meclis kürsüsünde söylediği, sadece 2 basın organının yayınlamaya cesaret edebildiği bir haberde okuduğumu aynen yazyorum!

>> Şehir merkezlerinin dışlarında yeni şehirler kuralım, bizden olanları şehir merkezlerinde, bizden olmayanları şehir dışında kurduğumuz şehirlerde yaşatalım<<

Fransa örneği, getto lar.Demokratik bir ülkedeyiz diyen arkadaşlara demokrasi dersi veren bir bakan cümlesidir.

Böyle bir şey olduğunu zannetmiyorum. Varsa da düşünceden ibarettir ya da düşüncede kalır... :rakir:

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle çok düşüncelerini gerçekleştirdiler ki bu hiç sorun olmaz:)