Akü Değişimi

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü değiştirdinmi beyinle alakalı bi olay varmı bişeyler silinme felan yani akü değiştirdinmi servise gitmeye gerek varmı ? 2003 astra için...

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olmaz sadece teypin cod ister okadar.Beyindeki bilgiler Eprom üzerine kopyalandigi icin beyine zarar gelmez.Kolay gelsin...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmaz zafim2002 dedıgı gıbı sadece teyp code ister

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eywallah sağolun teşekkür ederim...

devrım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben buğün değiştirdim aküyü teypte sıkıntı yok ama camlarda sıkıntı var.camlar normalde düğmeye tek sefer basınca iner kalkardı şimdi basılı tutmak gerekiyorr. bide kapılar açılıp kapanırken camlar inmiyor kalkmıyor ..ve normalde camlar açık kalsa bile kpayı kitliyince kendiliğinden kalkardı şimdi kalkmıyor bende anlamadım nededini ama bunlar oldu..

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunun cevabı verilmiş zaten aynı şeyleri soylemeyecegim sadece şunu belirtmek isterimki aku degişimi sırasında degişim yaptıgınız yer tecrubeli ise kendileri once akunun verdigi enerjiyi kendi akuleri ile veriyorlar sonra sizin aku degisimini yapıyorlar..

ona gore !

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devrım' Alıntı:
ben buğün değiştirdim aküyü teypte sıkıntı yok ama camlarda sıkıntı var.camlar normalde düğmeye tek sefer basınca iner kalkardı şimdi basılı tutmak gerekiyorr. bide kapılar açılıp kapanırken camlar inmiyor kalkmıyor ..ve normalde camlar açık kalsa bile kpayı kitliyince kendiliğinden kalkardı şimdi kalkmıyor bende anlamadım nededini ama bunlar oldu..
ilk ve son derdinin devası; her pencere için tektek cam açma/kapama düğmelerine sonuna kadar(açılıp veya kapanıncaya kadar) basıp 2-3 sn kadar basılı tutman, ama kapılar açık iken camlar niye çalışmıyor bilmiyorum açıkçası

haydarman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben corsa 1.3 cdti easytronic (sıfır)aldığımın ertesi günü akü bitikti, araç çalışmadı, servise çekildi, yeni akü takıldı, aracı tech2 cihazına bağlayıp yazılımı tekrar yüklediler... şimdi kafam karıştı, akü bittiği zaman aracın elektronik sistemi etkileniyor mu? her akü bitişinde aracı tech 2 ye bağlatmaya gerek var mı?

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İlk verilen enrerji.

chatin' Alıntı:
sorunun cevabı verilmiş zaten aynı şeyleri soylemeyecegim sadece şunu belirtmek isterimki aku degişimi sırasında degişim yaptıgınız yer tecrubeli ise kendileri once akunun verdigi enerjiyi kendi akuleri ile veriyorlar sonra sizin aku degisimini yapıyorlar..

ona gore !
Selam arkadaşlar alıntısını yaptığım bilgide alayamadığım konu?: Örneğin değişeni 12 V 60 amper takılanda ayni değerlerde olunca yenisi takıldıktan sonra verilen İLK ENERJİ değişikliği yapan kişinin aküsü ile yapıyor ? verdiği bu akımı özel bir aparat ilemi veriyor . Eğer öyleyse aküyü kendimiz değiştiremiyiz anlamıçıkıyor.Konu bilgilerinde uyumsuzluk var. Arkadaşlarım yanlış değrlendimede bulunmasınlar konuları izağı güzel , bu enerji konusu kafa karıştırıyor. Hayırlı bayramlar ve yıllar güzellikler zizlerle olsun. bukonudabilgisiolanarkadaşlar enerji verilişini açarlarsa güzel olacak.