akü biterse cep aküsü_?

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.hepsiburada.com/Liste/bl...spx?productId=otkalbdv030&categoryId=20033709

şöyle bi rşy var kalitedir kesin black&decker neticede adi mal üretmezler.. pahalı gibi görünsede bence bir kere alınsa uzun yıllar ömürlük götürür her yeni aldığınız araca koyarsınız bagajına.

Bence bu ürün daha iyi ve kaliteli.

Evet abi bağhavz daki arkadaşa sordum ewet bende kullandım dedi 140-145 civarıymış fiyatıda :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Black&Decker tek geçerim ömürlük birinci kalite ürünler üretiyorlar..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bir şeyin eski kalitesi kalmadı ama bd gene yapı sektöründe elektrikli gereçlerde bir numara zaten kendi sektöründe fazla bir rakibide yok..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsi burada daki cihazı inceliyorum yorumlar orta şeker olmuş :D insanı ikilemde bırakıyor :D

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlar esasen belli akün ölü ise o makia bir işe yaramaz..

benim aküm 2 aylık daha arabada bi türlü bulamadığım bir elektrik kaçağı var her zaman yapmıyor bazen 3-4 gün yatınca boşaltıyor aküyü.amacım yok başka araç bul kablo bul vs. olayından kurtulmak

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aküm 2 aylık daha arabada bi türlü bulamadığım bir elektrik kaçağı var her zaman yapmıyor bazen 3-4 gün yatınca boşaltıyor aküyü.amacım yok başka araç bul kablo bul vs. olayından kurtulmak

hayırlısı olsun ne diyim.. ister bu tür bir makina al istersen baajına bir akü al.. bana sorarsan ama o kaçağı bul derim boş bir vakdinde bir elektrikçide baktırt belki çok basit birşeydir halledersin.