würth kampanyası nasıl ?

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...promotion_hpva

arkadaşlar ilandaki cam filmi kampanyasından yararlanan var mı içinde.??

bende 2000 yılından beri sıfır olarak aldığım astra cd var siyah 2004 yılında cam filmi yaptırmıştım 150tl ye koyusundan şimdi film rengi soldu mosmor oldu. bu cam filmi 78tl 12 yıl garanti veriyorlar. eski filmleri söksem bundan yaptırsam olur mu sizce yorumlarınız nelerdir??

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...promotion_hpva

arkadaşlar ilandaki cam filmi kampanyasından yararlanan var mı içinde.??

bende 2000 yılından beri sıfır olarak aldığım astra cd var siyah 2004 yılında cam filmi yaptırmıştım 150tl ye koyusundan şimdi film rengi soldu mosmor oldu. bu cam filmi 78tl 12 yıl garanti veriyorlar. eski filmleri söksem bundan yaptırsam olur mu sizce yorumlarınız nelerdir??

olur niye olmasın yanlız arka cama dikkat edin rezidans camdan ayrılmasın sökerken

er1234

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende gördüm bu kampanyayı bence fiyat olarak gayet uygun. Bende boya koruma yaptırmayı planlıyorum.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yarın cam filmimi sökeyim o zaman gidip yaptırayım randevu alıp. ama rezistans a zarar vermekten korkuyorum..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop: bende rezidans değil kral dairesi var... :kop::kop::kop:
rezidans değil rezistant ;)

(gülmemem gerek biliyorum ama elimde değil)

yanlış yazmışız pardon:kop::kop:

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmini sökmeye başladım 4 saat uğraştım daha arka camı yarılayamadım. çok zor hep kopuyor bunun başka yolu yok mu?
sabunlu suyu sıkıyorum camın dışından kaynar su döktüm 2 kilo banamısın demedi film. falçata tırnaklarım ile yavaşça rezistans a zarar vermeden söküyorum bakalım ne zaman bitecek sökme işlemim

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmini sökmeye başladım 4 saat uğraştım daha arka camı yarılayamadım. çok zor hep kopuyor bunun başka yolu yok mu?
sabunlu suyu sıkıyorum camın dışından kaynar su döktüm 2 kilo banamısın demedi film. falçata tırnaklarım ile yavaşça rezistans a zarar vermeden söküyorum bakalım ne zaman bitecek sökme işlemim

yanlış yapıyorsun. her işi, işin ehline yaptıracaksın. 5-10 atarsın tertemiz sökerler niye uğraşıyorsunki..

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her işi ehline yaptırmayacaksın. kendi malı olmadığı için iyi ilgilenmez.