AKILLI TELEFON KULLANMAYANLAR BURAYA (tabi kaldıysa)

josevendetta

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sene olmuş 2015, hala bu telefonumu kullanıyosun diyenlere inat aynen devam.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hehe benim telefonum eski tip bir telefon bir kaç kez düşündüm alayım diye sonra da vaz geçtim onun yerine kendime uygun bir tablet aldım mis gibi istediğim de yanımda internet doya doya kullanmaya devam ;)

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şirket hattımda nokia 1280 kullanıyorum 1 hafta şarjı gidio ama genel olarak kullanırmıyım bilmiyorum. iphonedan vazgeçmek çok zor. :D

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben müptelayım eski telefonlara. Cep telefonunun yaygınlaşma döneminin tam lise yıllarıma denk gelmesi sanırım bende nostaljik bir tutku oluşturdu.

Elimde şuan Nokia 6600, Nokia 1203, Nokia 5110, LG Chocolate, Ericsson 768 gibi hepsi sıfır ayarında ve asla kullanmaya kıyamadığım telefonlar var. Arada kullanıyorum ama dışarı çıkar(a)mıyorum :)

Şimdilerde ise Fransa da bir firma eski telefonları orijinal olarak yeniden üretiyor. (Bazı modelleri). Oradan Ericsson T28 almak istiyorum. Ama gümrük problemi var.

Telefonlarımdan bazıları bunlar:

EV9Xrv.jpg

YvZYqA.jpg

oA4bjQ.jpg

Bu arada o tarihi hafıza kartı da hala bende. 16 fotoğraf alırdı (:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Biz ailecek Nokia'cıyız, Kızım Nokia'nın Lumia modelini kullanıyor, eşimle ben şimdilik klasik telefona devam edenlerdeniz.

6230İ: İlk çıktığı zamanlarda almıştım, halen de sorunsuzca kullanıyorum. Eşime de 6230 modelini ilk çıktığı zaman almıştık, o da sorunsuzca kullanmaya devam ediyor.

1Yln2G.jpg
[/url][/IMG]

5210: Sondan bir evvelki telefonum, onu da sıfır olarak almıştım, şu an eşim ikinci hattında bu telefonu kullanmaya devam ediyor.

lk6zbJ.jpg
[/url][/IMG]

5110: İkinci el olarak aldığım efsanelerden biri

rgodMM.jpg
[/url][/IMG]

8110: İlk telefonum, ilk göz ağrım. Eskiyen bataryasının yerine yeni batarya bulamayınca mecburen değiştirmek zorunda kaldım. 8110İ modelini de eşime almıştım. Elden çıkardığımıza halen pişmanız :(

BZ59vg.jpg
[/url][/IMG]

Kısa bir süre LG'nin düşük bir modelini kullandım ama Nokia'daki rahatlığı onda bulamayınca çekmeceye attım.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
nokia x2 kullanıyorum benden akıllı bişeyi cebimde taşımam

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsanların kullanmadıkları teknolojiye yüzlerce değil binlerce lira vermesini hayretle izleyen bir "Bilişim Teknolojileri" Öğretmeniyim. C3 kullanıyorum. Bunlar yokken naaapıyodunuz? E şimdi naapıyosunuz :)

https://www.youtube.com/watch?v=w64ctvBHDL4

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecen gün arkadaş bendeki Nokia C6 yı gördü. Verdiği tepki " aaaaa halaaa nokıa kullananlar var " sonuçta benim işimi görüyor, bozuluncaya kadar devam. Tüketici bir toplum olmanın manası yok.

josevendetta

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de babamdan kalan kapaklı samsung kullanıyorum. Sabahtan akşama kadar zaten bilgisayarın başındayım, sosyal medya kullanmıyorum. Dışarıda olduğumda da eşimin telefonu fazla akıllı zaten ikimize de yetiyo.