Akaryakit Zammi

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten zamlıydı geri çekmişlerdi çekdikleri zammı gene üstüne koymuşlar bu zam değil yani sadece 2 ay önceki fiyatlara dönüldü..

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maçtan sonra bi elenelim de (!) gidip fulleyeyim bari tam da boşalmıştı depo...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler, bir daha benzin zammı, yeniden zam, akaryakıt zammı vb yeni konu açılırsa , açan kişiyi direkt gönderecegim haberiniz ola....Kaç tane konu var insaf yahu, şu ARA/BUL butonunu kullansanız diyorum....:mad::mad:

Ben konu birleştirmekten yoruldum, hala yeni konular açılıyor

Zam konusunda yeni konu açılmasın lütfen...Hatırlatayım dedim

chuqhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni yılın yakıt fiyatları!

Bu gün dışarı çıktım bir baktım ne göreyim. Benzin 4.39-4.42 arasında gaz 2.39 sınırlarında. Motorinde 3.96 ydı yanlış hatırlamıyorsam. Hepimize geçmiş olsun. Artık araba kullanma oranı günden güne düşer.Enerji anlaşması imzaladık cart curt diyolar lpg yine zamlanıyor bu nasıl iş arkadaş.Hadi benzin alamıyoruz lpg alalım dedik onuda maşallah bir güzel arttırıyorlar. Burası hollanda değil ki heryere bisikletle gidelim!

Pianoblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek bir şey söyleyesim var. Tam anlamıyla rezillik. Geçen televizyona bakıyordum. Kim dedi hatılamıyorum. Dünyanın en pahalı benziniyle yakarım seni dedi. Gülsem mi ağlasammı bilemedim.

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın yaktığı akaryakıtın %70'i vergi. Biraz daha çabalarsak sadece vergiyle çalışan otomobillere binebiliriz :)

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün dışarı çıktım bir baktım ne göreyim. Benzin 4.39-4.42 arasında gaz 2.39 sınırlarında. Motorinde 3.96 ydı yanlış hatırlamıyorsam. Hepimize geçmiş olsun. Artık araba kullanma oranı günden güne düşer.Enerji anlaşması imzaladık cart curt diyolar lpg yine zamlanıyor bu nasıl iş arkadaş.Hadi benzin alamıyoruz lpg alalım dedik onuda maşallah bir güzel arttırıyorlar. Burası hollanda değil ki heryere bisikletle gidelim!

araba kullanımı günden güne düşmez dostum.gecen yıldan hatta ondan oncekı yıldan bugune kadar yakıt fıyatları nereden nereye geldı.ben caddelerde aracların azaldıgını gozlemleyemıyorum.aksıne hergun artıyor gıbı