Akaryakit Zammi

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla isyan edicem artık arabayıda kendimide içinde yakıcam yeter 1.2 kullanıyorum max hızım 70 artık benzn çok yemesin die her tır kamyon agır vasıta sollar hale geldi benzin gitmesin die ama harbire zamlarlada 70 le gitsem bile yetiştiremiyorum artık kafayı yicem pskolojimi bozdular valla ...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
arabaları alıp meclisin önünü kapatalım eylem yapalım

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben istiyorum benzin ve mazot 15 lira falan olsun..bakalım ne değişecek Türkiyede..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler, bir daha benzin zammı, yeniden zam, akaryakıt zammı vb yeni konu açılırsa , açan kişiyi direkt gönderecegim haberiniz ola....Kaç tane konu var insaf yahu, şu ARA/BUL butonunu kullansanız diyorum....:mad::mad:

Ben konu birleştirmekten yoruldum, hala yeni konular açılıyor

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
gidip meclisi işgal edelim :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu millete az bile bence 20 TL olması gerek benzinin LPG ninde 10 TL mazotunda 15 TL olması gerek. Tam olsun.

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İndirime sevinmeyin !

Benzinde indirim için konuyu ben açmıştım bunuda ben açayım dedim :) :)

"Petrol ve döviz kuru arttı, artışlar Cuma günü zam olarak dönebilir"

Düşüşe geçen ham petrol fiyatları, Türkiye'de pazartesi günü tüketicinin cebine benzinde 10, motorinde 8 kuruş indirimle döndü. Ancak indirim mutluluğu kısa süreceğe benziyor. Çünkü artışa geçen ham petrol fiyatlarlarıyla hafta sonuna doğru yeni zam gelme olasılığı yüksek. Son 10 günde düşen fiyatlar üzerine TÜPRAŞ geçtiğimiz pazartesi uzun zaman sonra ilk defa hem benzin hem de motorine aynı anda 8-10 kuruş indirim yaptı. Ancak geçen hafta 110 doların altına düşen fiyatlar bugün fiyatlar tekrar 117 dolar seviyelerine yükseldi.

Sabah'ta da yer alan habere göre, uzmanlar TÜPRAŞ'ın yaptığı indirimde tüm marjını kullandığını belirterek, "Son birkaç günde ham petrol de ve döviz kuru da arttı. Artışlar cuma günü zam olarak dönebilir. TÜPRAŞ bunu pazartesiye kadar da sübvanse edebilir ancak zam olacağı görünüyor" değerlendirmesi yaptı. TÜPRAŞ rafinerileri dünya piyasalarındaki ham petrol fiyatları ile Türkiye'deki döviz kurunu dikkate alarak 5 günlük periyotlarda yeni fiyatları belirliyor. Fiyatlar Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na (EPDK) bildiriyor. Kurum denetim görevi kapsamında fiyatları yakından takip ediyor.

http://ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/629749-indirime-sevinmeyin