Airbag lambasi

Kubilay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iyi günler arkadaşlar opel vectra c 2004 1.6 elagance model arabamda airbag lambası yandı ustaya gösterdim koltuk doluluk sensoru arızalı dedi degismesi gerek dedi
Ama piyasada cok az bulunuyormuş oda çıkma dediler
Bir başka beyin ustasına gösterdim beyine simulator yükler cozerim dedi yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Doluluk sensörünü iptal edebilirler diye düşünüyorum. Yetkili servisten parça fiyatı alın bence

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kubilay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada bi firmadan fiyat aldim çıkma 300 sıfır 900+kdv diye bir fiyat çektiler

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ankarada bi firmadan fiyat aldim çıkma 300 sıfır 900+kdv diye bir fiyat çektiler
Yetkili servis çıkma ürün fiyatı vermez. Siz yetkili servise sorun. Piyasada bulunmayan siparişle gelecek dedikleri ve 30 lira fiyat çektikleri bir parçayı yetkili servisten 10 liraya temin ettim 1 haftada geldi ürün

Kubilay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parçayı bulamaz isem dedigim şekilde beyine simulator artırsam bi sıkıntı olurmu acaba

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Parçayı bulamaz isem dedigim şekilde beyine simulator artırsam bi sıkıntı olurmu acaba
Simulator dediği muhtemelen yazılım ile iptal etmektir. Öyle bir durumda koltuk ya sürekli dolu algılayacak yada boş. Tam olarak ne yapılacak acaba onu öğrenin

ceylanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra c

Bendede 2003 c kasa vetra var.aynı sorun bendede vardı yazılım attırdımçkaza anında siviç dolu gösterdiği için hava yastığı açılır.yolcu hava yastığı.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bendede 2003 c kasa vetra var.aynı sorun bendede vardı yazılım attırdımçkaza anında siviç dolu gösterdiği için hava yastığı açılır.yolcu hava yastığı.
Kötü tarafı Allah korusun tek başınıza airbag açacak küçük bir kaza bile yapsanız sağ airbag de açılacağı için masrafınız iki katını geçecek konsol yan airbag işçilik vs.