air bag leri taktırayımmı???

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
14.12.06 da kaza yapmıştım aracım corsa 2006 1.2
şimdi acaba airbag leri taktırsammı yoksa açılan yerleri yapıştırayımmı aslında benim asıl merak ettiğim şey airbag leri taktırmadan kullandığım zaman airbag lambası da tabi sürekli yanıcak bana bir sorun çıkartırmı bilmiyorum, 2 bag a 900 ytl dio lar ama bununla beraber konsol falanda değişiyomuş, şahsen ben bag in açıldığını gördüm ve bana hiçbir faydası olmadı yani taktırmasam aracımı eskisi gibi kullanabilirmiyim?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanırsın ancak dedıgın aırbag lambası yanar. ha bırde senın ıcın ne kadar önemlı bılmıorum ama satarken sıkıntı yasarsın..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılım yada soket iptali vb gibi bir çözüm ile airbag ışığı yanmasını engellersin tahmin ediyorum, en kötü panelden airbag ışığının ampulu sökülür.Bunun haricinde aribag in yararı/katkısı na sen karar vereceksin

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tech 2 ile iptal ediliyodur airbaglerbide bnce güvenlik ihmale gelmez taktır yani taksit falan yaparlar hallet

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Yazılım yada soket iptali vb gibi bir çözüm ile airbag ışığı yanmasını engellersin tahmin ediyorum, en kötü panelden airbag ışığının ampulu sökülür.Bunun haricinde aribag in yararı/katkısı na sen karar vereceksin
kesinlikle evet.airbag iptali yapan arkadaşımın aracında yanmıyor.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boşver böyle kalsın eskiden airbag mi vardı...Şimdi nerden baksan 1500 ytl yer..

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abii nezaman noolcağı belli olmaz senin ekonomik durumun nasıl bilmiyorum ama güvenlik ihmale gelmezz ben yenilerini taktır derim

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dataegemen' Alıntı:
14.12.06 da kaza yapmıştım aracım corsa 2006 1.2
şimdi acaba airbag leri taktırsammı yoksa açılan yerleri yapıştırayımmı aslında benim asıl merak ettiğim şey airbag leri taktırmadan kullandığım zaman airbag lambası da tabi sürekli yanıcak bana bir sorun çıkartırmı bilmiyorum, 2 bag a 900 ytl dio lar ama bununla beraber konsol falanda değişiyomuş, şahsen ben bag in açıldığını gördüm ve bana hiçbir faydası olmadı yani taktırmasam aracımı eskisi gibi kullanabilirmiyim?

hava yastıgı ve emniyet kemeri can kurtarıcı ikili bence bir canın bedeli 900 den cok eder :rock

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Boşver böyle kalsın eskiden airbag mi vardı...Şimdi nerden baksan 1500 ytl yer..

o zaman neden bu arabaları alıyoruzki? Taktırmak daha akıllıca bence.