ahh bu istanbul kızları!!!

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka dusuyor zaten atakoyden - bakırkoyden ama benden daha çatlak olmasını ıstemem ben ...
aynen kardeşim sen sahilden akşamları gazla :) hatta tam yerini bilmiom ama geçen arkadaş götürdü ataköyle sitelerin içnde cep gibi bi yer var milllet içmeye falan gelio oraya takıl o akşam gözüme kestirdim orayı :D:D

murat888333

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buna benzeyen çok yer var oralarda doğru ... :)

mnyks01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı bayan sürücüler erkeklere taş çıkartıyor diyebilirim 2 yada 3 kere gördüm avcılar yolu üzerinde beyaz bmw 1.16 aracın plakası 34 HVE 55 orta şeritte normal seyir halindeyken kücükcekmeceye rampasından aşağı inerken sol şeritteki araçların orta şeride geçtiklerini gördüm tam o esnada trafik yoğunlaştıki bir baktım gene o araç ve gene o kızlar yanında arkadaşı var son ses müzik açmışlar trafik sıkışınca sıkılmış olmalılarki aracı müziğin ritmine göre arabayı oynatıyordu usta şöför belli 2 dir görüyorum izmirli sanırım ama istanbul trafiğinde yağ gibi gidiyor ilk gördüğümde çok şaşırmıştım güzel makas atıyor benim diyen şöförle rahat rahat kapışır bütün trafik onlara bakıyor araçların tamponuna kadar giriyor 1.16 ta yanlayarak nasıl kalktı bilmiyorum ama güzel kalktı biraz takip edeyim dedim ama fare deliği bulsa onada girecek kendiside güzeldi şahsen buralara bakarsa tanışmak isterim :D

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o makas atmayi beceri olarak goren kizlar trafikte yaralanmali veya olumlu bir kazaya sebep olsalar birak makas atmayi halk otobusune binemezler....

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana maltepe sahilde bir abla denk geldi aman allahım :D focus vardı kulaklıkla hem telefonla konuşuyor hemde makas üstüne makas atıyor :D bir iki yokladım ama ablanın hiç korkusu yoktu bıraktım peşini :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsini geçtim en acı vereni benim altımda r6 varken kızın yanımdan 1000 rr la geçip bana ayarı vermesi olmuştu...ufakta bir teker yapmıştı :) gece gözüme uyku girmedi...

araba konusuna gelince biz öyle bir kızın videosunu çektik...allah var güzel gazlıyordu :)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
bazı bayan sürücüler erkeklere taş çıkartıyor diyebilirim 2 yada 3 kere gördüm avcılar yolu üzerinde beyaz bmw 1.16 aracın plakası 34 HVE 55 orta şeritte normal seyir halindeyken kücükcekmeceye rampasından aşağı inerken sol şeritteki araçların orta şeride geçtiklerini gördüm tam o esnada trafik yoğunlaştıki bir baktım gene o araç ve gene o kızlar yanında arkadaşı var son ses müzik açmışlar trafik sıkışınca sıkılmış olmalılarki aracı müziğin ritmine göre arabayı oynatıyordu usta şöför belli 2 dir görüyorum izmirli sanırım ama istanbul trafiğinde yağ gibi gidiyor ilk gördüğümde çok şaşırmıştım güzel makas atıyor benim diyen şöförle rahat rahat kapışır bütün trafik onlara bakıyor araçların tamponuna kadar giriyor 1.16 ta yanlayarak nasıl kalktı bilmiyorum ama güzel kalktı biraz takip edeyim dedim ama fare deliği bulsa onada girecek kendiside güzeldi şahsen buralara bakarsa tanışmak isterim :D

tanışma bölümünde kendini tanıtmamışsın ve 3 senelik konuyu hortlatmışsın:cool: