Ağırlık çalışan var mı?

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim evde makinalar var bench press fly ne ararsan dambıllar ne ararsan var biceps 25 er kiloyla yapıyorum benchte de 110 kg tabi hergün değişik programlar yapıyorum
her gün en az 15 dakika bu spora ayırmak lazım yoksa nankördür.
adszasasawq3.jpg

Son düzenleme:

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 100kg dan 75 kg a düşünce vücudumun göğüs ve karın bölgesi acayip sarktı 7 yaşından beri yüzücüyüm iki tane madalyam var yüzmede yüzme ve mekiğin her türlüsünü denedim crunch mekik gibi ama karın ve göğüs bölgesindeki sarkmalar banamısın asla demedi:eek: benim bu derdime derman yok gibi görünüyor o kadar uğraş 25kg ver vücut pis pis sarksın bende karın bölgesini düzleştirmek kaslandırmak istiyorum ama olmuyor bir türlü yine aynı yine aynı sarkıyor:mad: benimde karnımın yukarıdaki elemanlar gibi sıkı olduğu günleri hiç göremeyeceğim galiba bu işlen uğraşan arkadaşların zayıflama sonrası sarkmalar için ne yapmam gerektiği hakkında bir öneride bulunursalar çok makbule geçer sarkmaları çok kafaya takıyorum ya uğraşıp kendim düzeltecem veya bir umut kendisi zamanlan sıkılaşacak? ya da en son çare estetik olup karın bölgesindeki fazlalık derileri kestirip attıracam:good: :)

saygılar...

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vucut atletıc oldugu ıcın extreme sporlarıyla ugrasıyurm ... bu arada sen ılac kullanıyormusn bu hla geldın yada yerımmı bıraktın sporu ?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sene 2003 te 9 ay sağlam bir şekilde spor yaptım Lateral Pulldown da biraz kasınca belimde ciddi bi sakatlık oluştu! Spora başladığımda 65kg ağırlığındaydım ve cidden güzel şekillenmeye başlamıştı bırakmak zorunda kaldığım spordan sonra vücut inanılmaz şekilde yağ topladı resmen obez oldum! Çünkü protein alımı durdu vücut aldığım bütün kötü karbonhidratları yağ olarak depoladı. Neyse sene 2008 mart7 de tekrar başladım fakat inanırmısınız 27 cm kolla başlamıştım 2003 te 30 olana kadar öldüm bittim ama şu 3 ayda hocamın ciddi anlamda sağlam programı ve universal karbonhidrat desteği olmayan enzimli proteinlerle dün 38 i gördüm kollarda Allah izin verirde bi sakatlık çıkmazda bu spordan kopmazsam hedef 45-46 BodyBuilding gerçekten özveri ve emek isteyen bir spor ben giderim 6 ayda şişerim diyorsanız sakın başlamayın şahsen en kısa hedefimi 1.5 yıla yaydım!

bende çeşitli programlar war hatta gif halinde hareketleride gösterirdim ama bilgisayarda sorun war gif oynatmıyo hata weriyo onu düzelteyim göğüs omuz kol bacak mide hepsine birer program yazalım buraya bende bi süre ilgilendim bu işlerle çokta iyi randıman aldım herkesede tawsiye ederim çalışalım arkadaşlar çalışalım

karşındakinin yapısını bilmeden öye sallama programlarla olmaz bu iş!

bu arada siteden tanıştığım VeCCtRa Serkan abimde bana katıldı şuan salonda haftanın 4 günü küçük opelim.net buluşmaları düzenliyoruz! Ankara'da Yenimahalle çevresindeki arkadaşları bekleriz!..

Sorusu olan arkadaşlara bilgilerim dahilinde nacizane yardımcı olmaya çalışırım!.

Son düzenleme:

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5-6 sene evvel gitmiştim, cok faydasını gördüm. Bu aralar tekrar gitmeyi düşünüyorum. Yan çapraz bağlarımdaki yırtığı, ağırlıklar ile iyileştirmeyi umuyorum.
Bu arada, Cevo; ön çapraz bağlarındaki sorun, yırtıkmı, kopmamı?

Ferra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkcası ben düzenli olarak haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum. Belli bir program yapıyorum. Amaç hem formda kalmak hem de biraz kaslanmak. 3günX2 saat çalışıyorum.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet güzel zaten kaslarının yeterli şekilde forma girmesi için çalışmaktan daha çok dinlenmeye ihtiyacı vardır! Dinlenme ve iyi bir beslenme varsa o zaman spor etkili olur!

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşların hevesini kırmamak için fotograf koymak istemedim :D İbrahim kardeşle birlikte bir spor salonunda çalışmalarımız devam etmektedir. Ankaradaki sporcu ruhlu arkadaşları bekleriz.. Evde yapılan amatör çalışma kasların gelişim çizgisini bozabilir, daha sonra istediğiniz biçimi alması imkansız ya da çok zor olabilir. Bu bakımdan vücut geliştirmek veya şekillendirmek isteyen arkadaşlara tavsiyem, en az 3-4 ay düzenli olarak işin ehli spor salonlarına gidip olayın mantığını çözdükten sonra (salonu bırakabilirseniz :) ) evde çalışmaya devam ediniz..Herkese kolay gelsin :)