Adidas'a Gönderip ayakkabısı reddedilip peşine düşen varmı?

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı Forumlar.

Bursa Koray spordan Adidas marka ayakkabı aldım 1 sene önce ve ayakkabının Kenarlarında çabuk açılma olduğu için geri verdim ayakkabı reddedildi.2 Ay önce bi ayakkabı daha almıştım gene adidas 1,5 ayı doldurmadan ayakkabının ön süetinde yırtılma oldu Gene yolladım bu sefer baktım gene Reddedilmiş.Az önce aradım Koray sporu ve o ayakkabıya kim bakıyorsa numarasını verirmisiniz dedim aldım ve aradım.Bi Bayan çıktı telefona (Keşke erkek çıksaydı) reddedilme nedenini sordum sert bi çisme vurulduğundan dedi :mad::mad: kafayı yedim ne lakası var yok öyle birşey dedim sert bir cisme vurduğunda üstü nasıl açılıyor dedim öteki çiftinde ne vardı peki dedim bişe diyemedi mektupta yazar dedi ve birdaha geri gönderemessiniz dedi iyice sinirlendim dedim 150 Tl sizin için ne kadar büyük paraki bu kadar peşine düşmüşsünüz tamam ya lanet olsun size dedim kapattım telefonu.O değil parayı da ben veriyorum ama babam sağolsun lafını eksik etmiyor. Şimdi ben bunun peşinden gideyimmi bu 2. ayakkabı ve gerçekten arık canımı sıktı Milletin ayakkabısında bişe yok aynı ayakkabı ki daha kötü kullanıyorlar ben değişikli kullanıyorum hiç yoktan.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yiğenim aldı aynısı oldu ayakkabıyı geri almadılar yiğenim tüketici mahkemesine verdi firmayı bu günde mahkemesi vardı.. sizde hakkınızı arayın.. %99 da kazanıcak hakkınızı arayın..

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence tamamen hizmet kalitesinin düşüklüğünden kaynaklanmış. ben de bir bot almıştım tımberland den. bir kaç ay sonra botun üst tarafında bileği tutan lastikli kısımda ufak bir açılma sökülme olmuştu. götürdüm merkeze yolladılar. 10 gün sonra bana telefon açıp ya ürünün yenisini ya istediğim başka bir ürünü veya paramı geri alabileceğimi söylediler. çok memnun oldum. sizin durumunuzda ne yapılabilir sinirlenmekten başka bilemiyorum doğrusu. geçmiş olsun..

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya somayın vallaha hiç bişeye değil ayakkabı giyilecek gibi olsa giyeyim.Ha birde Babamın lafları var dövse daha iyi yaw :D

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yiğenim aldı aynısı oldu ayakkabıyı geri almadılar yiğenim tüketici mahkemesine verdi firmayı bu günde mahkemesi vardı.. sizde hakkınızı arayın.. %99 da kazanıcak hakkınızı arayın..

Sonucunu aktarırsanız sevinirim ve sorunu neredeydi acaba ?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen sizinki gibi onunda yandan kenarlardan dikişlerimi ne atmış oda adidas aldı adamlar birde pişkin pişkin ne kadar orjinalde olsa bunlarda çinde üretiliyor doğal demişler benim yiğende kavgacı biri değildir çok sakindir hani sakin atın çiftesi sert olur hesabı değiştirmiyromusunuz demiş adamlar kusura bakmayın demişler peki demiş gitti tüketici mahkemesine geçen telde konuşurken anlatmışdı salı bu gün bana gelicek di gelemem mahkemem var demişdi neden dedim anlatmışdı işde zaten bu tüketici mahkemeleri tek celsede kısacık sürede hal oluyor %99 da sen kazanıyorsun bu tip durumalrda mahdur olan sensin çünkü.. bu akşam arıycam öğrendim mi yazarım ama bana telde dediği formalite icabı gidicem %99 kazanıcam zaten demişdi..

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah kazanır da bizde Gideriz mahkemeye.

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufak bir hatırlatma:

mahkeme sonucuna genelde itiraz ediliyor. eğer karşı taraf haklı çıkarsa temyizde bütün mahkeme masrafları size kalıyor.

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 Aylık ayakkabı neden öyle yırtılsın ki kendine o kadar güveni varsa bu markanın bunlar olmamalı.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuç tam belli olsun bildiririm ama bu temyiz olayı yapsalarda ellerine bir şey geçmez Tüketici mahkemelerinde basit yargılama usulü uygulanmakta neticede.. zaten ürün ortada sorun ortada pek temyizlik bir itilaf olmaz .. ben neticeyi bildiririm gene..