Adam şaşırmış Calibra Turbo!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takdir araç sahiplerinin, istediği fiyatı yazmkata özgürler ama arabalar da en temiz cali lerden artı baya da emek harcanmış araçlar haklarını yememek lazım özellikle adana daki caliye uzun zamandır agzımın suyu aka aka bakıyorum şahsen calibra alacak olsam 1 dk düşünmezdim (imkanım el verdiğince tabi) zira temizlikleriyle bu parayı fazlasıyla hakediyorlar...:good:
Kanka anlaşılan kalp kalbe karşıymış sayende bende geceli gündüzlü takibindeyim o calinin ;) inş. kıymetini bilen birisine gider :( İmkanlar neticesinde benide aşıyo aşmasa gözü karartcam ama malesef :(

erhan_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanka anlaşılan kalp kalbe karşıymış sayende bende geceli gündüzlü takibindeyim o calinin ;) inş. kıymetini bilen birisine gider :( İmkanlar neticesinde benide aşıyo aşmasa gözü karartcam ama malesef :(

ahh ah ilanı ilk gördüğümde vuruldum dedim bu ne :eek: kalmış mı böleleri ama gel gör ki duygusal durumlar el vermiyo işte :D ortak mı alsak ne yapsak

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuya güleceğim ayıp olacak ağzımı açıp gözümü yumacağım ayıp olacak yukarı tükürsem bıyık aşağısı sakal ne diyelim şimdi:S
06 S olanı canlı gördüm sadece dışından olmaz böyle bir şey..değil 22, 122 bin olsun maddiyat imkanı olsa gözüm kapalı alırım.en son okuduğum impoları eziyordu.kısmetse diye yazmışsın profile ama parana değil calibralara acı git 0 km araç al o paralara;)

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz calinin sahibiyim.öncelikle candökme, birine eleman diye bahsedilmez ayıp.bu zaten senin seviyeni gösterir.böyle bir baslık açmak kadar gereksiz bişey olamaz.benim aracım ortada ne kadar istediğimi de sana sorcak değilim.ilanda da yazdığım gibi parası olan alır dedim.bu para eder mi etmez mi onu alacak arkadaş karar verir.senin gibi calibra almayı düşünüpte buraya gereksiz bi şekilde konu açıp araç hakkında komuoyu araştırması yapmaya kalkmaz bu şekilde bilmem anladın mı?!

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
04- Kişiler hakkında küçük düşürücü yazılar yazmak, resimler yayımlamak kesinlikle yasaktır.

26- Online satış , ilan siteleri gibi herhangi bir web adresinde yayınlanan ilan,haber vs ile ilgili link koyarak site üyesi olmayan şahıslara cevap hakkı doğurabilecek yorum ve iddialarda bulunulamaz.

Konu incelemeye alınmıştır.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su an param olsa hemen alırdım benım calıbra bıle bana 23000 e mal oldu neredeyse :D ve buyuk ihtimalle bu benım Ankara'da kullandığım ve tadı hala damağımda kalan calibradır yani Serdar'ın sattığı calibra

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adana daki calibra çok diri görünüyor 06 plakada hakeza öyle bu zamanda böyle temiz ve diri araçlar bulmak zor insanlara güvenemiyorsun cunku zevk meselesidir adam calibradan baskasına binmez gider 10 fazlasınada alır bunu biz bilemeyiz herkesın gönlünde vardır bişeyler.

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su an param olsa hemen alırdım benım calıbra bıle bana 23000 e mal oldu neredeyse :D ve buyuk ihtimalle bu benım Ankara'da kullandığım ve tadı hala damağımda kalan calibradır yani Serdar'ın sattığı calibra

Senin araba bi istisna zaten. O kadar para harcadın hala fıs :)
Bu arada linkleri verilen 2 calibra da çok diri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...