active select şanzuman yağı hk.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: active select şanzuman yağı hk.

arkadaşlar yağ değişimi için sabah servisin yolunu tutmuştum az önce aracımı alarak yaklaşık 25 km yol geldim ve sonuç: silkeleme ve sarsıntı aracı 0 km aldığım gibi ve dur kalkta silkeleme yapmıyor.vites geçişleri inanılmaz rahatladı ve gaza hafif basınca bir üst vitese teklemeden geçiyor.böylelikle active selectteki sarsma olayı çözülmüş oldu kanaatimce.çıkan yağı gördüm renk çamur rengi gibiydi.litresi 60TL den 4 lt yağ parası ve 30 TL işçilik ödedim

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Yağ değişimi için şimdi servisi aradım,servisteki arkadaş yağ değişimi olmalı dedi ve komple boşaltıldığında 8lt aldığını ve 300tl gibi bir maaliyeti olduğunu söyledi, bu arada servis Aydın surtaş

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
Yağ değişimi için şimdi servisi aradım,servisteki arkadaş yağ değişimi olmalı dedi ve komple boşaltıldığında 8lt aldığını ve 300tl gibi bir maaliyeti olduğunu söyledi, bu arada servis Aydın surtaş
ben 270 TL ödedim.gerçi daha faturayı almadım cumartesi günü önceki yapılan işlemlerle birlikte fatura kesilecek orda tam net görürüm ne kadar ne koymuşlar.işte servislerde bir çelişki var kime ne emanet ediyoruz yada nasıl hizmet alıyoruz orası muallak

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki bu şanzıman yağı eksilme durumu olur mu bunu kontrol ettirmelimiyiz. yada kendimiz edebilir miyiz

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

yasincan51 link' Alıntı:
peki bu şanzıman yağı eksilme durumu olur mu bunu kontrol ettirmelimiyiz. yada kendimiz edebilir miyiz
şanzıman sıkı kapatılmış bir kutudur sadece conta veya tapa gibi yerlerden kaçak olur ,bizim şanzımanın yağını sadece serviste kontrol edebilirsiniz yağ kontrol çubuğu yok.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önceki aracım 99 model OV  4 ileri astra idi. dexron 3 yağ koyduruştum. mobil atf320 alıp koydurmuştum, araba kendine gelmişti. 

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

syabasan link' Alıntı:
önceki aracım 99 model OV  4 ileri astra idi. dexron 3 yağ koyduruştum. mobil atf320 alıp koydurmuştum, araba kendine gelmişti. 
işyerine makinalar için  hidrolik aldığım bir yağ firması var.ordaki arkadaş gerçektende bilgili bana mobil değilde shell dexron 3 kullan demişti.shell formula 1 teknolojisi ve ferrari,lamborghini gibi firmalara yağ ürettiği için yağın içindeki maddeler çok önemli demişti.GM özel olarak belkide shell yada mobile yağ ürettirmiş olabilir dedi.ama otomatik viteste kutu içinde elektronik aksamlar olduğu için iletkenliği için özel bir katkı olabilir dedi.ben aracın garantisi olduğu için GM tercih ettim.bildiğim tek şey aracım inanılmaz rahatladı ve vites geçişleri tabirse pamuk gibi oldu:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu tur kritik parcalarda Orjinal urun kullanmak en mantiklisi.