acilllllllllllllllllll

astrasail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: acilllllllllllllllllll

legolas71 link' Alıntı:
    hocam ya aracınız da bı sıkıntı var yada trafiğiniz cok sıkısık ama hatayda bıldıgım kadarıyla sıkısık bı trafık yok benim arac 1.4t sehır içi 35 krs yakıyo dedıgınız rakamı aracı cok cok sıkıstırırsam çok sert kullanırsam ki abartmıyorum gerçekten 6 bın devırlerden asagı ınmeden kullandıgımda aracın en fazla yaktıgı 45 krs tu benım arac 35 kurus yakıyo dier lpg taktıran arkadaslar 25/26 yaktıgını belırttıklerı ıcın lpg ye gerek duymamıstım

Orta sakin bir kullanımda 35 kuruş yakıyor. Trafik, kısa mesafe ve basma gibi durumlarda 45'e kadar çıkıyor bende. Hergün 26 km gidiş 26 km dönüş 1/4 şehiriçi 3/4 şehirdışı kullanıyorum CC'de 7.5 ayağımla bazen 120 ye çıkarak 7.2 bazen 7.1 yakıyorum. Benzin candır :)

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Benim atmosferik sedanla bile ortalamam 7.8 lt. Ortalama his 35 km civari. Turbo ile 45 krs gerçekten fazla gibi sanki. Üstelik daha araç 3000 kmde. Çok km yapmiyirsaniz turbonun tadini cikarin bence çünkü LPG takikdigi zaman bence turbo olmuş atmosfrik motor olmuş pek bir fark kalmıyor. Tabi ki bu benim kişisel görüşüm.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Soğuklarda kışın şehir içinde 9 litre altına düşmüyor, bu da 40 kuruş demek.

legolas71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

-50 derece bıle olsa 2 senedır en sert kullanımımda bıle 8 lıtre gördüm ben dahada yukarı cıkmadı.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Soğuklarda kışın şehir içinde 9 litre altına düşmüyor, bu da 40 kuruş demek.

benim araçta bu gün baktım 8.9  yani 9 larda geziyo hep bende çok imreniyorum yakıt ortalaması 7 lerde olanlara :(((

Salim042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla hocam 35 e düşerse taktırmam ama amçamında var 45 den aşağı düşmüyor keske düşsede taktırmasam

Eylemee1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

legolas71 link' Alıntı:
-50 derece bıle olsa 2 senedır en sert kullanımımda bıle 8 lıtre gördüm ben dahada yukarı cıkmadı.

Trafige girmednz demkki, sabah 07.30-09.00 ile 17.00-19.00 arasnda konyayolu eskishryolu kızılaya keçiörene girşn görün 10ları

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
benim araçta bu gün baktım 8.9  yani 9 larda geziyo hep bende çok imreniyorum yakıt ortalaması 7 lerde olanlara :(((

lpg li değilmisiniz hocam siz. Ortalamanın ne önemi var benzin kullananlar düşünsün  :D

legolas71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eylemee link' Alıntı:
Trafige girmednz demkki, sabah 07.30-09.00 ile 17.00-19.00 arasnda konyayolu eskishryolu kızılaya keçiörene girşn görün 10ları
anlasılan konuyu tam takip etmemıssınız buyuk sehırde cok sıkısık trafikte kullanmadıgımı belırtmıstım zaten :) ayrıca hocamın yasadıgı kırsehır dede cok yogun bı trafık yok (arada tavşan avına gıderız) buna gore kıyaslıyorduk biz buyuk sehır ankara , istanbul , izmir gibi yerlerde dur kalkta 9 u gormek normal zaten.fikirleştiğimiz konu hatay gibi kırsehır gıbı yerler buralarda cok sıkısık trafık yok.