ACİL YARDIM trgier değişimi için

mustyy1616

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2005 model 1,2 corsa c uzun yoldan yuklu bır sekılde geldıgm zaman ertesi gun ilk calıstırmamda şak şak dıye bıryere vurma sesı gelıo nerden geldıgını bulamadım bır usta trıger zıncırlı oldugu ıcın yapıoyor dedi degişmesi lazım deıler yardımcı olursanız sevınıırm
ilk çalıştırdığınızda gelen ses evet zincirden geliyor ve sonra kesiyor sesi bunun sebebi triger zinciri ve zincir hidroik gerici bunlar değiştikten sonra o ses gelmeyecektir

ekaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zincir zamanla boşluk yapıyor ama o boşluk alınabiliyor diye biliyorum. Zincirin değişme süreside 120.000 km idi galiba.

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım sımdı trıger zıncırımı degıstırmem gerekıo bana 190 bınde falan degısmesı gerekır falan demıslerdı zıncırlı oldugu ıcın bazılarıda zıncır ömürluk dıyor ustaya götürdüm degişmez bunlar dedı 200 bın km rahat yaparsın dedı yanlışmı yoksa

yorumcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hemen değiştir ama hemen trigerin zincir değilse koparsa sibopları kesinlikle eğiyor 1000-1500 tl giriyor.tecrübeyle sabit

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama şöyle bir sorunda var her zaman yapmıo uzun yoldan araba yuklu bır sekılde geldıgım zaman bir sonrakı gun ılk calıstırmamda gelio ve 30 sn sonra kesıo bır daha yapmıo

crskrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar tecrubesi olan varsa yardımcı olabılırmı acaba