Acil Yardım Porya ve jant

can.99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba sizden yardım almak istiyorum aracım astra g cabrio orjinal jant takmak istiyorum sizce hangi model jant takmalıyım birde bu jantlara uygun poryaları nereden temin edebilirim bijon aralıklarıyla ilgili
bu kadar resim bulabildim

scaled.php

felge-2.jpg

i9910093.jpg

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın zaten 5bijonsa jantlar direk uyar porya işine girmene gerek yok 4 bijonsa 4 bijonlu jant al derim zaten 4 absli porya 1000 liradan fazla para eder

bence ortadaki jant zaten en alttaki irmscher bulman zor ve fiyatı yüksek olur en üsttekiyse h kasanın jantı

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
en ustteki resim 17 meriva janti 5x110 bijon araligi var ama offset ten emin degilim tam olarak. (Sabri abinin jantlar bunlar :))

2. jant zaten astra g janti araciniz 5 bijon ise sorun cikartmaz direk olur araciniza.

3. jant ile ilgili bilgim yok maalsef.

1. jantta poryalari bulsaniz bile sensorler farklidir sorun cikartir diye dusunuyorum. MEriva poryalari SKF marka 330 tl tek taraftir. bilginize. 4 adet 1200 tl den fazla tutar oda sensorler uyarsa.

can.99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araç 4 x 100 olduğu için Poryalari nereden değiştirebilirim ne kadara patlar bendede en uygun olarak ortalıklar ama

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu jantlarin replica olarak mutlaka 4 bijonuda vardir... Yan sanayi sifir parcalarla 1200tl yapar birde uzerine diskleri degistirmeniz gerekecek eger 5 bijon icin ayni boyutta disk yoksa balata ve kaliperide degistireceksiniz arka taraf kampana ise oda 5 bijona uymayacak komple degistreceksnz hic mantikli bir islem olmaz

can.99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlaşılan kulfetli bir iş yaıcak bişey yok 4 x 100 devam

ouzi35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kardeşim 1. resimdeki jant lardan nerde bulabilirim yardımcı olabilir misin bana bu konuda