acil yardım lütfen

VECTRA99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba.bende 99 2.0 vectra gls var.aracımı geçen gün özel servise götürdüm. klima az soğutuyo gibiydi ona baktırayım dedim. usta baktı, gazı az dedi. o zamana kadar klimayı açtığımda performans düşüşü pek olmuyodu, arabada ses filan yoktu. gaz bastıktan sonra klimayı açınca arabada acayip bi performans düşüşü var. ve klimayı açınca acayip bi gürültü geliyo, kapatınca susuyo. gaza bastıkça gürültü artıyo. sanki bişeyler bi yerlere sürtüyomuş gibi bi gürültü. PERFORMANS DÜŞÜŞÜ ÇOOOOK BARİZ.bu araba 2000 motor, bu kadar olmaması lazım dedim ustaya. normali bu dedi. önceden gaz azmış, birinci devirde çalışıyormuş klima, şimdi ikinci devirde de çalışıyor, normali bu dedi bana. HAYIR HAYIR, BENCE NORMALİ BU DEĞİL. SORUNUM NEDİR ARKADAŞLAR, NE YAPMALIYIM.?????

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte ben de bu sebeplerden ötürü klima gazı azalan klimama baktırmıyorum. Gaz bastırmam lazım ancak mutlaka biryerini bozarlar.. Sizinkide o hesap.

Olmazsa şöyle birkaçgün binin sesde bir azalma olmazsa başka ustaya götürün derim..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkinin gazı eksikti az soğutuyodu. yanlış hatırlamıyosam 600gr gaz bastılar. hiç bi değişiklik olmadı. tek değişiklik klimam çok daha iyi soğutuyo. hatta süpr şu an..