corsa c double din seti

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler.. corsa c aracımın teybi bozuldu sayılır.. cdyi okurken sorun çıkarıyor sesi fazla açınca kesilme yapıyor.. bende teybi değiştirmeye karar verdim.. double din alıyım diyorum..

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=17545&Productid=otdeldtv8600

bu double din i beğendim.. direksiyon üstündeki tuşlar çalışmıyacak ama yapıcak bişey yok..:(

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20024965&Productid=otm340015

geri kamerası olarak bunu düşündüm...

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=264129&Productid=otm021120

tv antenide bu vardı bunu buldum ama tavsiyelerinizi bekliyorum eminim bu ürünlerden daha iyileri vardır..:rolleyes:

birde çerçeve sorunum var bu ürün için çerçeveyi nereden bulabilirim.. teşekkürler..

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bende senin gibi düşünmüştüm bir ara ama İstanbuldasın. Pioneer ın yada daha kaliteli bir markanın aynı fiyata garantisiz de olsa Double dın alma imkanın olur. Ya da biraz daha iyi ve navigasyonlu birşey alsan çok daha ihi olur. (benim düşüncem yanlış anlama sakın)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
fiyatına göre güzel bir ana ünite bence.navigasyon olsa daha iyi olur.fiyatı karşılayabiliyorsan navigasyonlu bir model tercih et.
diğer parçalar sorun olmaz.ama başka bir konuda da yazdım.tv özelliğinden çok verim beklemeyin.

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için teşekkürler.. navigasyonlusu var 300 lira daha pahalı. bende harici bir navigasyon cihazı var çok ihtiyaç olursa onu kullanırım o yüzden navigasyon olmasına gerek yok.. bu çerçeve olayını nasıl halledebilirim??

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bence sendekı navı yı sat gıt 300 tl pahalıda olsa o cıhazı al derım sen bılırısn sımdı ayrı ayrı ugrasmaktansa tek navılı teyp daha ıyıdır her zaman cerceveyıde teyp parcaları satan araba malzemelrı satan yerlerden bulabılırsın ben corsa aracıma normal teyp takarken oyle yapmıstım gerı gorus kamerası bence gereksız gunes parladımı goremıyosun kı ekrandan ona para vercegıne gıt daha ıyı bı teyp al derım tabı bu benım dusuncem karar senınn guzel bı park sensorun varsa kameraya gerek yok bence.

isa241993

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çerçeve sahibinden.com'da 25 tl ben sistemi bağlatırken bağlayacak usta getittirdi 50 tl mi aldı :) Teypde Pioneer den şaşma derim pioneerlerde navigasyon felan yok jvc lerde var navigasyon tv hepsi beraber hemde kafalarıda çıkıyo ben dün sordm 1.100 tl dediler pioneerlarda 700 civarı.;

Birde bu tv antenini taktığımız zaman tv tuner gerekmiyormu

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geri görüş kamerası olarak bunu almayın bence... internette plakalık labasına geçmeli olanlar var onlar daha iyi olur en azından tampon delinmemiş olur...