aCİİİİllllll

mucobaba22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var bujilerden gelen buji kablolarının ateşleme bobinine bağlatı sırası bilen varmı ?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atesleme bobınının ustunde yazmıyormu kucuk sekılde 1-2-3-4 dıye ?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla karburatorlu olsa platınde yazıyordu ama bunda nerde yazar bılmıyorum acıkcası ama ılla yazması lazım bujı kablosunun baglantı yerlerınden herhangıbırınde :/

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
sırası 1-3-4-2 kabloların uzunluklarını gözlemleyerek deneyin.en son sorunsuz çalıştığı tekleme olmayan yerde işiniz tamamdır.kolay gelsin

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Üzerinde kesin yazar üzerinde yazmayan bobin duymadım ben yan sanayi ürünlerde dahi var.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
valla karburatorlu olsa platınde yazıyordu ama bunda nerde yazar bılmıyorum acıkcası ama ılla yazması lazım bujı kablosunun baglantı yerlerınden herhangıbırınde :/

Olcayyyyy, platinin üzerinde öyle şeyler yazmaz :). Distribütör kapağındaki herhangi bir yeri 1 numara olarak kabul edersen saat yönünü baz alarak 1-3-4-2 olarak dizilim yaparsın o kadar.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olcayyyyy, platinin üzerinde öyle şeyler yazmaz :). Distribütör kapağındaki herhangi bir yeri 1 numara olarak kabul edersen saat yönünü baz alarak 1-3-4-2 olarak dizilim yaparsın o kadar.

Ya Savaş abi o kapagın adını bılmıyordum platın meksefe degılmı tamamının adı :) şahınımde tek arıza yapan zımbırtıydı zımparalayıp takıyordum 1 ay sorun yaratmıyordu ve o kapaktada numaralar yazıyordu :) platın dedıgımde o kapak aslında...
Ama işte cahillik boyle bişey ,onunuzde egılıyorum ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ya Savaş abi o kapagın adını bılmıyordum platın meksefe degılmı tamamının adı :) şahınımde tek arıza yapan zımbırtıydı zımparalayıp takıyordum 1 ay sorun yaratmıyordu ve o kapaktada numaralar yazıyordu :) platın dedıgımde o kapak aslında...
Ama işte cahillik boyle bişey ,onunuzde egılıyorum ;)

Sevdiğimden takılıyorum :). Evet bazı distribütör kapaklarında numaralar oluyor. Ünitenin tamamının adı distribütör, içimde platin ve tevzi makarası var, meksefe üzev evlat gibi dışarıda oluyor.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e araba çalıştımı ?