abs ışığı yanıyor

zsbyzs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmlar öncelikle forumda yeniyim sizlere sorum vectra 1,6 comfort aracım var alalı 1 yıl oldu 2001 model son günlerde abs ışıgı yanıyor ama entrasan olan sey aracı yıkadığım zaman yanıyor sonra yanmıyor hep yıkadığım zaman bunun sebebi ne olabilir bide kısa ve sislerde 6000 lik xenon var bunun etkisi olabilirmi

erkan35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tahminen sensörlere su kaçıyor olabilir yakın tarihte başıma geldi

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ABS gibi önemli birşeye su kaçmaması lazım. Arkadaşın bahsettiği sensörlerin bakımını yapıp sızdırmazlığı sağlamalısın.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sensörlerden olabilir. makineye bağlatın birde öyle kontrol ettirin. yani ustaya götürmekte fayda var.

zsbyzs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi sanayi yolu göründü bana inşallah kötü bi durum çıkmaz bugun halledebilkirsem sorunu yazcam arkadaşlar.

zsbyzs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sorun çözüldü aküden çıktı sorun araçta müzik sistemi oldugu için yeterli elektirik alamadığından arızaya geçiyor kapasitör tak dediler yada aküyü değiştir yada seti sök:) seçenek çok ama hangisi mantıklı gelir çözemedim daha:confused:

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
evet sorun çözüldü aküden çıktı sorun araçta müzik sistemi oldugu için yeterli elektirik alamadığından arızaya geçiyor kapasitör tak dediler yada aküyü değiştir yada seti sök:) seçenek çok ama hangisi mantıklı gelir çözemedim daha:confused:

Aku kac yasinda ? Asit kaciriyor olabilir mi ? Sistem ile alakasi yok aku yetersiz kaldiginda boyle bir soruna bende rastladim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aküyü ilk önce değiştirin ya da isterseniz şarj ettirin. akü ömrünü tamamlamaya yaklaşmış olabilir. diğer seçenekler tamamen size kalmış. ses sisteminin sizin için gerekliliğine vs. kapasitör dediği alet işini tamamen çözecekse o daha mantıklı olur ama. ses sisteminden vazgeçmek zorunda kalmazsın en azından.

zsbyzs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aku kac yasinda ? Asit kaciriyor olabilir mi ? Sistem ile alakasi yok aku yetersiz kaldiginda boyle bir soruna bende rastladim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
akünün kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama büyük ihtimal yetersiz kalıdığı için dediler cünkü cihaza bağladıklarında verdiği arızalar akım düşük yazıyo çift amfi var aracımda onunda etkisi olabilir bugun kapasitör taktırcam inşallah hallolur:confused:

zsbyzs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aküyü ilk önce değiştirin ya da isterseniz şarj ettirin. akü ömrünü tamamlamaya yaklaşmış olabilir. diğer seçenekler tamamen size kalmış. ses sisteminin sizin için gerekliliğine vs. kapasitör dediği alet işini tamamen çözecekse o daha mantıklı olur ama. ses sisteminden vazgeçmek zorunda kalmazsın en azından.
bugun akünün durumuna baktırcam eger sorun yok derlerse kapasitör taktırcam mecburen