abs beyni arızası

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçenlerde abs ışığı yanmaya başlamıştı forumda da paylaşmıştım. ustaya gittim geçenlerde abs beyni arılanmış dedi. tamiri 100-150 tl diyor. sizce nasıl? başka bir ustaya gitmek gerekir mi? daha önce böyle bi sorunla karşılaşan varsa yardımcı olursa sevinirim. usta tanıdık olduğu için başka bir yere gitmedimde . bu arada aracım 2001 comfort vectra.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Fiyat iyi, tech2 ile abs beynine girmeye çalışın. Girmiyorsa beyindir.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat iyi, tech2 ile abs beynine girmeye çalışın. Girmiyorsa beyindir.
usta benim enişte olurda makineye bağladılar beyinden dedi. tamir olur hallederiz dedi. bende içimde şüphe kalmasın diye burada arkadaşlardan fikir alayım dedim. fiyat iyiyse yaptırayım en kısa zamanda. bir süre böyle binmem de bir sıkıntı yaşarmıyım acaba? daha büyük sorunlara neden olur mu ? teşekkür ederim...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
usta benim enişte olurda makineye bağladılar beyinden dedi. tamir olur hallederiz dedi. bende içimde şüphe kalmasın diye burada arkadaşlardan fikir alayım dedim. fiyat iyiyse yaptırayım en kısa zamanda. bir süre böyle binmem de bir sıkıntı yaşarmıyım acaba? daha büyük sorunlara neden olur mu ? teşekkür ederim...

Abs devreye girmeyebilir.

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ne gibi bir arıza baş gösterdi?

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne gibi bir arıza baş gösterdi?

abs lambası yanmaya başladı. hissedilir bir sorun yaşamadım. neden yandığını öğrenmek için götürdüm makineye bağladılar beyinden olduğunu söylediler.