Abilerim Arkadaşlarım lütfen yardım fikirleriniz gerçekten önemli

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Atikerin son kitlerinin BRC ve diğerlerinden aşağı kalır yanı yok. Üstelik yedek parça ucuzluğu ve servis ağıda cabası.
İyi bir usta seçimi ile atiker sorunsuzdur. Uzun usta araştırmalarım sonucu Astra G 62000 km de aracıma atiker taktırdım 2000 km yaptım en ufak bir sorun yok.

atiker demeyein bana hangi servise gitsem yaptıkları en küçük işlem için para istiyorlar en son enjektörler değişecek revize edilecek dediler tamam dedim 30 lira dediler çıktım gittim ondan öncede manifolta bir delik açıp bir uç bağladı ve 35 lira aldı (lpg kiti daha 1 yıllık)

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin üstüne biraz düşünce ve araştırdıkça iyice kararsız kaldım :D O miktarı vereceksen Prins taktır-onu araştır diyen ustam ve arkadaşlarım çoğaldı etrafımda ama bu hafta sonuna kadar bir karar verip yenı haftada goturecem bir yere.Yorumlarınız ve fikirleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin üstüne biraz düşünce ve araştırdıkça iyice kararsız kaldım :D O miktarı vereceksen Prins taktır-onu araştır diyen ustam ve arkadaşlarım çoğaldı etrafımda ama bu hafta sonuna kadar bir karar verip yenı haftada goturecem bir yere.Yorumlarınız ve fikirleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim.
astraya prins ya da teleflex kım ne derse desin fazla arkadaşım.Gerek yok..benım araçta landi renzo var,10.000 km oldu tek sorun yaşamadım..yine de sen bilirsin ama 2-3 bin liralık pahalı kitlere gerek yok.

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astraya prins ya da teleflex kım ne derse desin fazla arkadaşım.Gerek yok..benım araçta landi renzo var,10.000 km oldu tek sorun yaşamadım..yine de sen bilirsin ama 2-3 bin liralık pahalı kitlere gerek yok.

Abi haklısında şimdi şöyle birşey var,eğerki bu markalar gerçekten iyi olduğundan pahalıysa bana her halukarda yararı olacaktır.Varsın parasını 5 ayda değilde 10 ayda amorti edeyim ama bu kadar araştırma ve sorma nedenim sorunsuz bir şekilde, lpg taktırdıgıma pişman olmadan binmek istememdir.Her markada sorun çıkmadan gayet memnun olan var ama en az mutsuz müşterisi olan hangisiyse onu tercih edecem artık :D

Bu arada tekrar tekrar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi haklısında şimdi şöyle birşey var,eğerki bu markalar gerçekten iyi olduğundan pahalıysa bana her halukarda yararı olacaktır.Varsın parasını 5 ayda değilde 10 ayda amorti edeyim ama bu kadar araştırma ve sorma nedenim sorunsuz bir şekilde, lpg taktırdıgıma pişman olmadan binmek istememdir.Her markada sorun çıkmadan gayet memnun olan var ama en az mutsuz müşterisi olan hangisiyse onu tercih edecem artık :D

kardeşim yaklaşık 6 ay önce yaşadıklarımı şu an yaşıyosun ve seni çok iyi anlıyorum.yerli ve italyan markaları evet kumar oynamak gibi ya tutarsa hesabı.sorunsuz da yıllarca götürür belki atiker bile kullanan bazı kişiler memnunuz diyorlar.şans işi bence.ama işi şansa bırakmak istemiyorsan 400-500 fazla olsun soru işareti olması diyosan ben gibi teleflex taktırmanı tavsiye ediyorum.hemde ankaradasın ve şanslısın.tunalıya götür ve gönül rahatlığıyla bırak aracını.6 ay oldu şeytan kulağına kurşun benzinden farksız biniyorum arabama 6000 km neredeyse yarısını amorte ettim parasının.ve garanti olayı çok iyi lpg takıldığı km den itibaren 100.000 km de çıkabilecek herhangi bir sorun sözleşme ile tunalı motrlu araçlarını taahhütü altında.sadece lpg takmadıkları için sorun çıkmıyor ama olduki çıktı servis hizmeti de alabilirsin.ben bu firmanın reklamını yapmıyorum yanlış olmasın sadece kullanıcı olarak memnun kaldım ve tavsiye ediyorum.kolay gelsin.

gratify35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker 35000 km. kullandım.tek bir sorun yaşamadım.ne bir tekleme ne bir stop etme durumu ilk ayardan sonra bir daha ayarda yaptırmadım.

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sonuc olarak teleflex prince landırenzo ve brc benım duydugum en ıyı markalar opel servısıyle yaptıgım gorusmede ve arastırdıgım butun forumlarda opel kullanlar genellıkle landı renzo ve brc takıyor opel yetkılı servısıde landı renzo takıyor . jeep ve bmw mercedes segmentı ıse teleflex cok kullanıldıgını gordum karar sızın durum parasıyla alakalı degıl bence

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
benim aracımda da BRC M.Y.04 diye bir modeli var 10.000 km oldu çok şükür hiç bir sıkıntı yaşamadım çok çok memnunum