Abilerim Arkadaşlarım lütfen yardım fikirleriniz gerçekten önemli

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun zaman önce lpg kiti taktırmaya karar verdim ve daha önce konuda açtım fakat acil bir durumdan dolayı o zaman taktıramadım şuan maddi durumumu yeniden toparladım ve en kısa sürede taktırmak istiyorum.Gelelim soruma Ankara'da çoğu forumu çoğu yorumları okudum ve 2 yer kafamda yer etti.Sizce Mocan Otogaz'a gidip BRC mi taktırayım? yoksa Tunalı Motorlu Araçlar'a gidip Teleflex-GFI mi taktırayım? Başta Ankara'lı abilerim-arkadaşlarım olmak üzere tüm forum üyelerinin fikirlerini bekliyorum.Son olarak aracım 1.6 Opel Astra Sedan Otomatik vites ve oldukça ağır bir araba (gerek benden dolayı :D gerek jantlar bass vs.vs.)

Son düzenleme:

kemalcardak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Ankardayım arabama13.000 km önce mocan otogazda brc takdırdım hiç bir sorun yok biniyorum

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel brc ile landirenzo onerıyor ama teleflex te cok ıy dıye duydum fakat cok ıy olması degılde aracınla uyumlu olması cok dhaa onemlı

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel landirenzoyu öneriyor ama brc daha iyi diye duyuyorum tabi Teleflex-GFI hakkında hiç bilgim yok acıkcası ismini yeni duydum yeni duymuş olmam kaliteli değil anlamında değil
ama ben brc derim

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar için teşekkür ederim.Gün boyu araştırdım ve teleflex hakkında aman aman şikayet duymadım.Benim için en önemli artısı Türkiye Distribütör'ünün de Ankara'da bulunması.Acaba teleflexgfi kullanan forum üyemiz var mı?

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var var sana yardımcı olurlar konuyu görünce

salih69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Atikerin son kitlerinin BRC ve diğerlerinden aşağı kalır yanı yok. Üstelik yedek parça ucuzluğu ve servis ağıda cabası.
İyi bir usta seçimi ile atiker sorunsuzdur. Uzun usta araştırmalarım sonucu Astra G 62000 km de aracıma atiker taktırdım 2000 km yaptım en ufak bir sorun yok.

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC den sasmayin
Orjinal BRC gorunumundeki cakma sistemlerede dikkat edin .
Mutlu olacaksiniz emin olun .

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Reklam yapmıyorum Mühendis usta insanları tanıyın isterim

Ankara Anelsan ivedik organize sanayide

2005 yılında her iki aracımıza da tüp taktırdık
Brc sıralı sistem.

birinde 100.000 digerinde 60.000 km yol yaptık.Hiçbir sorun yaşamadık bir iki kez ayara gittik.

Oraya buraya vida atıp delmeyen silikon basmayan estetik montaj yapan adamlar tavsiye ediyorum