abant buluşması hakkında

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: abant buluşması hakkında

dostum zaten art niyetim yada niyetimiz olsa ne ben burda olurum ne sen nede diğer arkadaşlar zaten burdaki seviye için burda hiç görmediğimiz tanımadığımız insanlara dost arkadas diyoruz.elmizden geleni yaparız Allah ın izni ile  victoryy

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gün ola hayır ola. Başladığımız işi yüzümüze bulaştırdık demeyiz, yaparız BİZ :)

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Affiniza mahcuben birseyler yazmak istiyorum ve konun kilitlenip silinmesini talep ediyorum.  Ben bu abant bulusmasi ile ilgili daha once ciddi gerginliklerin yasandigini bilmiyordum yasanan olumsuzlugun ustune benimde elestiride bulunmam tam anlamiyla yanlis zaman yanlis yer durumudur. Hakan bey ve ekibinin elinden geleni yaptigina tum samimiyetimle inaniyorum. Saygilar

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Polat bey
Daha öncede belirttiğim gibi yaşanan bazı olaylar ve gerginliklerden dolayı abant buluşması heyecanını yitirdi
Bu yüzden forumda bulunan hiçbir arkadaşımıza kırılmak, kızmak gibi bir lüksüm ya da lüksümüz olamaz
Bazı yanlış anlaşılmalar olmuş olabilir ama hep birlikte daha organize buluşmalar yaparız diye umuyorum.
Sapanca'da da birgün bir buluşma planlayıp buluşmak dileğiyle. Gerçekten her türlü fikir, paylaşım ve girişimciliğe açığız.
Birlik ve bütünlük içerisinde olursak çok daha güzel buluşmalara hep birlikte imza atarız...
Saygılarımla..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
Affiniza mahcuben birseyler yazmak istiyorum ve konun kilitlenip silinmesini talep ediyorum.   Ben bu abant bulusmasi ile ilgili daha once ciddi gerginliklerin yasandigini bilmiyordum yasanan olumsuzlugun ustune benimde elestiride bulunmam tam anlamiyla yanlis zaman yanlis yer durumudur. Hakan bey ve ekibinin elinden geleni yaptigina tum samimiyetimle inaniyorum. Saygilar
başlığı açan benim bu yüzden silinmesine veye kilitlenmesine karşıyım. bu konuda söyleyeceklerim vardı, diğer arkadaşlar da düşündüklerini paylaşsın diye yazdım. kimisi forum sakinlerine kızar, kimisi adminlere kızar herkes düşüncesini ortaya döker. gerginliklerin olduğu dönemde de ben, abant öncesi ortam gerilmesin tartışmayın dedim ama her iki taraf da inatla tartışmaya devam etti sonra bütün foruma yansıdı bu.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence kimse kimseye kızmasın, özeleştiri yapılırsa buluşma bu kadar önceden duyurulmamalıydı
Tüm organizasyonlar ve planlar yapılıp son iki hafta duyuru yapılmalıydı, bunu da tecrübe ettik en azından
ևok daha büyük organizasyonlar için  Odak ile birlilkte Büyük Bir Bayinin daha desteğini almak üzereyiz
Büyük buluşmalarda her türlü hediye, destek ve katkı verecekler. Bunu kısa süre içerisinde duyuracağız.
Astra J konusunda tüm gözlerin üzerimizde olduğunu düşünürsek çok daha net ve bol katılımlı buluşmalar yapacağız. Daha önce yapılan buluşmalara katılan arkadaşlarımız bu buluşmaların havasını, zevkini çok yakından biliyorlar..
İsteyen olursa 17 haziran pazar günü ben Abant'da olurum 3-4 kişi de olsak buluşuruz mangal yaparız.
Aynı şekilde devam ediyoruz, saygılarımı sunuyorum herkese...

savas2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

slm yeni kayıt oldum siteye gezmeyi cok seviyorum abant olabilir

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Bulusma iptal oldu arkadasim
İptal mı oldu bende abant buluşması yaklaştı dıyordum gerçi uzun zamandır siteye gidemiyordum ama bu sekilde olmasi üzücü tabiki tayinden dolayı gitmeden önce birlikte olmak güzel olabilirdi ama abant yada baska bir yer olursa gitmeden arkadaslar la tekrar görüşmek isterim :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu işe bende üzüldüm....

insigniateam bu işte takip ettiğimiz kadarıyla vw forumlarında da gıptayla izlenecek kadar başarlı...

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gün doğmadan neler doğar.  :-\  Sevinip üzülmek için daha erken.