abant buluşması hakkında

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: abant buluşması hakkında

hllb link' Alıntı:
mesafe dediğin en fazla 2 bilemedin 3 saatlik yol emre. artı bu listeye 20 kişi gelecem derken abant aynı yerde idi sonradan uzaklaşmadı.
en azından gelmekten vazgeçen arkadaşların (bir iki kişi yaptı gördüğüm kadarıyla) iptal bilgilerini vermeleri gerekirdi.
ben de neden bu kadar üzerime aldıysam bu işi :) bana ne kim nasıl biliyorsa öyle davransın.

Mesafeyi diyen Mert abi Bence de mesafe o kadar sorun olacak iş değil. Ben 180 le geliyorsam herkes gelir diye düşünmekteyim. Amsterdam a gitmeyecez ya :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Mesafeyi diyen Mert abi Bence de mesafe o kadar sorun olacak iş değil. Ben 180 le geliyorsam herkes gelir diye düşünmekteyim. Amsterdam a gitmeyecez ya :)
pardon emre düzelttim şimdi. mesafe hikaye bence. istanbulda şehir içinde yaktığından daha az yakar şehirdışında 2 saatlik yol.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
ben de neden bu kadar üzerime aldıysam bu işi :) bana ne kim nasıl biliyorsa öyle davransın.

Hiç öyle düşünme Halil abi, keşke herkes senin kadar forumu sahiplense.

Dediğin gibi en azından gelemeyecek olan arkadaşlar bizi bilgilendirseydi, bizde ona göre organizasyonu şekillendirmeye çalışırdık.

Artık sağlık olsun diyelim. Bu organizasyonunda böyle sonuçlanacağı varmış.  :(

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben o tarihlerde sehirdisinda olacagim icin adimida yazdirmadim.
Gecen h.sonu insigniateam bulusmasi vardi
Adamlar gercekten birlik beraberlik icindeler
Odak ve gercek servis te katilmis
Hatta cekilisle hediyeler bile verilmis olay budur.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlarım bana yakın olduğu için ben zaten katılcaktım ama adımı yazdırmadım sonuçta bir gün sonrasının ne olacağı belli değildir.
katılımcıların istanbul ağırlıklı olması gençlerin yoğun olması ve buluşma yerinin bana göre mesafe ile alakalı değil iyi olmamasından dolayı kimse ilgilenmedi.
otel ve konaklama tecihleri de iyi değildi türkiye buluşması olmasına karşın yinede istanbulluların katılacağı bir buluşma olacaktı.

bölge bölge buluşma ayarlanmalı
herkezin heryere gitmesi zor

istanbul buluşması (marmara)
izmir buluşması  (ege)
antalya buluşması (akdeniz)
ankara buluşması (anadolu)
hatta bölge organizatorleri bile secilip onlar ilgilenmeli

asıl sorun burda ki bir kaç kişinin fikir beyanından başka diğer forum üyelerinin fikirleri zaten önemsenmiyor fikir veriyorsunuz adam cvplamıyor bile neyse.
burda bir grup arkadaş zaten her zaman görüşüyor ve her buluşmadada zaten bunlar oluyor genişlemiyor sosyalleşmiyor hatta daralıyor
saygılar.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Acikcasi sn :polatts arkadasimin yazdiklarina bende uzuldum
Hakan hocam sagolsun taaa oralara kadar gitti arastirdi fiyat aldi hatta resim ve video olarak paylasti daha ne yapabilirdiki size soruyorum
Ayni durumda sizde olsaniz emin olun bunca caba sarfettikten sonra biseyler olmazsa uzulurdunuz.
Dedigim gibi ben adimi yazdirmadim o tarihte islerim oldugu icin gelemiyordum zaten
Ama yazdirsaydimda ne yapip yapar gelirdim
Sonuc olarak biz gene istanbulda toplanmaya devam edicez
Hatta yakin zamanda bi piknik organizasyonu yapalim derim saygilar.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Açıkcası kendi namıma söyleyeyim Hakan başta olmak üzere kimseyi benim sözümün altında ezdirmemeye çalıştım.  Hakan a en azından kendi durumumu belirttim otel konusunda. Umarım hiçbir kardeşimi kırmamış, yüzüstü bırakmamışımdır. Ve imkanlarımın el verdiği heran dostlarla birlikte olmaktan gurur duyarım... Yer yurt en son aklıma gelecek şeydi.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

buluşma olmaması gerçekten üzücü. Ben buradan hiçbir katkım olmadıgı halde üzüldügüme göre ,buna emek veren arkadaşların üzüntüsünü aklıma getirmek istemiyorum. Umarım bir gün istenilen buluşma gerçekleşir.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
asıl sorun burda ki bir kaç kişinin fikir beyanından başka diğer forum üyelerinin fikirleri zaten önemsenmiyor fikir veriyorsunuz adam cvplamıyor bile neyse.

Hakan abi gibi bende bu ''cevap vermeyen adam'' kısmının açıklamasını sizden rica ediyorum.

Açıklamanızı yapmadan öncede şu başlığı incelemenizi tavsiye ederim. ----- http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=4861.0

Sapanca buluşması hakkında bir çok başlıkta ben ve diğer forum yöneticileri size gerekli açıklamayı yapmıştı.

mesaj1.jpg

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrar edeyim buluşma nedeniyle kimseye kırgın, kızgın vs. değilim olmamda.
İlerleyen zamanlarda daha büyük ve güzel bir buluşma yapma dileğiyle.
Sadece gelişen bazı olaylardan dolayı buluşmanın seyri değişti.