98 model astra cd 125.000 km 18500 e alınırmı

usta...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar 98 model astra cd buldum 125 bın orjınal km de 15 yasında arac alınırmı fıyat bu tabı 18 e 17500 e kadar yolu var ama cd alıcaksan 2000 al dıyomusunuz 98 benı sıkıntıya sokar mı ??

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım 98 cd'ydi çok memnundum son derece kaliteliydi ama dediğiniz gibi 15 yaşındaki araca 18bin tl verilir mi kasko değeri 11 civarı olması lazım, ben 3 sene önce gördüğüm en bakımlı CDye sahiptim boyası yüzünden 13e satmıştım sonra fiaytlar çok şişirildi. 2004 elegance bile 23bin tl civarı ki en dolusu odur.

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar 98 model astra cd buldum 125 bın orjınal km de 15 yasında arac alınırmı fıyat bu tabı 18 e 17500 e kadar yolu var ama cd alıcaksan 2000 al dıyomusunuz 98 benı sıkıntıya sokar mı ??

Şu an dizel bir astra kullanmaktayım ve aracımdan memnunum. 98 model LPG li bir araca o fiyatı vereceğime gider Fiat Palio, belki çok zorlarsam Punto gibi dizel bir araç bulur ve kullanırım. O fiyata 2007-2008 palio, belki bi ihtimal 2006 punto bulunabilir. Dizel her yerde dizeldir...

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu an dizel bir astra kullanmaktayım ve aracımdan memnunum. 98 model LPG li bir araca o fiyatı vereceğime gider Fiat Palio, belki çok zorlarsam Punto gibi dizel bir araç bulur ve kullanırım. O fiyata 2007-2008 palio, belki bi ihtimal 2006 punto bulunabilir. Dizel her yerde dizeldir...

opel astra yerine palio tercih etmesini istiyorsunuz. yanlış bence. opel in ölüsü yeter.

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra yerine palio tercih etmesini istiyorsunuz. yanlış bence. opel in ölüsü yeter.
Şimdi klasik genellemeler yerine reel analizler ortaya koyarsak daha anlamlı olur neden? Fiat aracı Opel e göre kronik sıkıntısı çok daha az olan bi araçtır. Nerden biliyorum 3 farklı aracı yaklaşık 8 yıl kullandım ordan biliyorum. Ayrıca aynımotoru kullanıyorlarve fiat volanarızası gibi bir arıza vermez. Aynı model yılı olsaydı ve tabi aynı motor o zAman Opel derdim. 98 yılında bi çocuğunuz olmuş olsa bugün askerlik zamanı geliyor olurdu. Sıfırında bile çok garip kronik sorunları olabilen Opel yerine her zaman fiatı tercih ederim. Bunlar bence objektif düşüncelerdir. Marka her zaman herşey değildir.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sadece opelin değil bütün araçların ölüsü adamı pişman eder. aynı koşullarda iken fiat demiyor arkadaş. 98 model opel yerine daha genç bir dizel araç diyor. temizi bulunursa gayet güzel bir seçim olur.

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet tam olarak anlatmak istediğim bu. Koşulları aynı seviyeye çekersek, yol tutuşu, güvenliği, malzeme kalitesi tartışmasız kötü olan fiat yerine opel hep öndedir. Ancak 98 Opelin de size uzun uzun bir listeyi bulabilecek sıkıntılar çıkartacağı aşikardır. Bu durumda Opelin ölüsü yeter evet ancak sizi madden batırmaya yeter. Keza Opelin parçaları pahalı olduğu gibi cenaze masrafları da pahalıdır...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Astra G kasanın sahibinden.com fiyatları gerçek değerinde değil. Ben olsam o paraları o modele hayatta vermem. Astra diye inatçı olmanın alemi de yok, aceleniz yoksa iyi araştırın, bekleyin.

ahmet1642

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2001 1.6 elegance 140000 de lpg li OTOMATİK.SEDAN.hız sabitleyici de var.
18500 e vereceğim.