97 Corsa GLS beyaz duman atması

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bu arada iki tane usta gördü bunda yağ kokmuyor benzin kokuyor dedi.Bir usta da bişey yok bu arabada normal bu duman bin gez dedi..Alış opeller böyle bunlar VW den farklıdır dedi..

Vallahi alış kısmına aynen katılıyorum. Yapacak bir şey yok. Bende çok gittim geldim en sonunda alıştım artık aynadan dahi arkaya bakmıyorum. :D

fasarihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi alış kısmına aynen katılıyorum. Yapacak bir şey yok. Bende çok gittim geldim en sonunda alıştım artık aynadan dahi arkaya bakmıyorum. :D
yaw bu meret binmeye binerim ama en büyük korkum zaten uyguna almadım.Bir de motorla alakalı conta monta ciddi bişey çıkması beni iyice zor durumda bırakır..Ama hata bende bir dost ustaya güvendim götürdüm onun da can ciğer arkadaşı diye baktırmadım ayrıntılı.Üstün körü baktık inceledik aldık.Yoksa galerici ve emlakçı ile hayatta işim olmaz..Malesef yalancı oluyorlar..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu duman konusunu fazla kafana takma ama opel ne yapacağı belli olmaz onu da bil derim :) İstanbul'dan geldim evin önüne park ettim tık ses yoktu sabah çalıştırdım motor felç resmen komple motor yaptırdım düşün artık gerisini :)

fasarihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu duman konusunu fazla kafana takma ama opel ne yapacağı belli olmaz onu da bil derim :) İstanbul'dan geldim evin önüne park ettim tık ses yoktu sabah çalıştırdım motor felç resmen komple motor yaptırdım düşün artık gerisini :)

Allah kolaylıklar versin..Bakalım önümüzdeki hafta bir Ankara yolculuğu var gibi..Yakıta gidişe yağa tuza bakıcaz bakalım ne olucak ne kalıcak..Umarım sağ salim gider geliriz inş.

fasarihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı fazla kafana takma derim. Salla gitsin ;)
eyvallah teşekkür ederim..Bi gün elimize gelmesin de inş.. Bu arada bu merete gaz taktırsam ne olur acaba?

fasarihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah teşekkür ederim..Bi gün elimize gelmesin de inş.. Bu arada bu merete gaz taktırsam ne olur acaba?

mrb.Corsacılar şehirler arası bu meret güzel yakıyormuş yahu..25 krş kadar düşürebildim..Böyle ise ş.arası yakıtı güzelmiş..Bu arada bu ECOTEC leri devirli mi kullanmak yoksa devirsiz mi kullanmak daha iyidir.Şöyle söyleyim VW lerin 8V motorları devirsiz kullanımda pek sıkıntı çıkarmıyor ve yakıtı oldukça düşürüyor..

Son düzenleme:

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel risktir :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:54 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:52 ----------

mrb.Corsacılar şehirler arası bu meret güzel yakıyormuş yahu..25 krş kadar düşürebildim..Böyle ise ş.arası yakıtı güzelmiş..Bu arada bu ECOTEC leri devirli mi kullanmak yoksa devirsiz mi kullanmak daha iyidir.Şöyle söyleyim VW lerin 8V motorları devirsiz kullanımda pek sıkıntı çıkarmıyor ve yakıtı oldukça düşürüyor..

hocam bizim arkadaş 2500 deviri geçmeyerek şehiriçi 27 kuruş civarı yakıyor tüpte. Ama sanırım sizinki benzinli. Benzinde şehirlerarası 25 kuruş güzel rakam, şehiriçi de 35 yaksa yeterlidir. Benzinde biniyorsunuz sonuçta fiyatlar malum...

tedirgin_08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin derdi bitmez bana göre. Duman atar, su eksiltir, yağ eksilir, direksiyon sertleşir, ERG tıkanır, rolentide dalgalanma olur, olur da olur... alışacaksın artık yapacak bir şey var oda opeli satmak :D

ABİ VALLA ÖYLEDE BUDA BENİM 3 OPEL... İLKİNDEDE SATIP Bİ DAHA ALMAYACAM DİYORDUM.. GENE ÖYLE DİYORUM... AMA BAĞIMLISI OLMUŞUZ HERHALDE :rakir::rakir:

fasarihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel risktir :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:54 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:52 ----------

hocam bizim arkadaş 2500 deviri geçmeyerek şehiriçi 27 kuruş civarı yakıyor tüpte. Ama sanırım sizinki benzinli. Benzinde şehirlerarası 25 kuruş güzel rakam, şehiriçi de 35 yaksa yeterlidir. Benzinde biniyorsunuz sonuçta fiyatlar malum...
şehirlerarası 2500 devri çok çok nadir geçmekle 500küsur km gidince anca düştü o kadar.ayrıca polatlı dolaylarında benzin birazcık daha ucuz..ama Antalya korkuteli şehir içinde i kansız 35krş gbi ya bakalım...